Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler (Ekşi) 2023

 Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler (Ekşi) 2023
Okunuyor Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler (Ekşi) 2023

Onlyfans platformunun Türkiye’de yasaklanması üzerine insanlar Onlyfans da hesabı olan Türk ünlülerinin araştırmalarını yapmaya başladılar. Ekşi üzerinden bazı kimliğini saklamaya çalışan kullanıcıların da adının anılması ve gizlice hesapları yönettikleri söylentileri de bu duruma olan ilgileri daha da arttırmaya başladı. Ne kadar sosyal medya platformu olarak bilinse de, yetişkinlerin paylaştıkları ücretli içerikler veya abonelik sistemiyle ülkemizde de yüz binlerce kullanıcısı bulunuyordu. Özellikle ünlü isimlerinde buradaki hesapları ile yüksek gelirler elde ettiği durumun ülkemizde hoş karşılaşılmaması üzerine artık erişim engeli de getirilmekte.

Türkiye de yaşayan ve OnlyFans platformunda profili bulunan insanlar oldukça merak edilmeye başlandı. Bizde sizler için 2023 yılında hala aktif olarak hesabı bulunan ve bundan gelir elde eden Onlyfans hesabı olan Türk ünlüleri hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. OnlyFans, 2016 yılında kurulan bir abonelik tabanlı sosyal medya platformudur. Kullanıcılar, platformda içerik paylaşarak para kazanabilirler. OnlyFans, özellikle yetişkin içeriklerinin paylaşımı için kullanılan bir platform olarak bilinmektedir. Ancak son zamanlarda, müzisyenler, yazarlar ve diğer sanatçılar gibi farklı sektörlerden insanlar da platformu kullanmaya başlamıştır. Ülkemizde dünyada popüler olan Onlyfans ülkemizde de bir çok kullanıcı tarafından içerik üretilmeye başlanıyordu.

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler (2023)

Onlyfans hesabı olan Türk ünlüler oldukça merak edilmektedir. Bu sebeple aşağıda yer alan platformda içerik üreten ünlüler hakkındaki güncel bilgileri öğrenebileceksiniz. 2023 yılı içerisinde Onlyfans platformunda da profili olan ve hesapları üzerinden paylaşımlar yapan kullanıcıların detaylarını göreceksiniz. OnlyFans, kullanıcılara içeriklerini sadece abonelerine gösterme imkanı sunar. Kullanıcılar, abonelerine özel fotoğraf, video ya da yazılı içerikler paylaşabilirler. Aboneler, kullanıcıların içeriklerine erişmek için aylık bir ücret öderler. Platformda kullanıcıların belirlediği aylık ücretler genellikle 5 ila 50 dolar arasında değişmektedir.

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler (2023)
Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler (2023)
  • Ebru Polat: Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucu.
  • Bahar Candan: Türk sosyal medya fenomeni, televizyon programcısı ve oyuncu.
  • Nihal Candan: Türk sosyal medya fenomeni, televizyon programcısı ve oyuncu. Aynı zamanda Bahar Candan’ın kardeşi.
  • Sinem Özgür: Türk oyuncu.
  • Gizem Bağdaçiçek: Türk sosyal medya fenomeni ve televizyon programcısı.
  • Merve Taşkın: Türk sosyal medya fenomeni, televizyon programcısı ve oyuncu.
  • Decent girl: Türk sosyal medya fenomeni ve YouTuber.
  • Zena: Türk şarkıcı.
  • Merve Sanay: Türk oyuncu.

OnlyFans, özellikle pandemi döneminde artan internet kullanımı ve gelir kaynaklarının azalması nedeniyle popüler hale gelmiştir. Ancak platformun yetişkin içerikleri barındırması nedeniyle bazı tartışmalar da yaşanmaktadır. Bazı eleştirmenler, platformun gençleri ve çocukları olumsuz yönde etkileyebileceği endişesini dile getirirken, platformun savunucuları, yasal yaşın üzerindeki kullanıcıların içeriklerinin platformda paylaşılabileceğini ve içeriklerin gizliliğinin korunduğunu belirtmektedir.

OnlyFans’ta içerik paylaşmak için belirli bir yaş sınırı var mı?

Evet, OnlyFans’ta içerik paylaşmak için belirli bir yaş sınırı vardır. Platform, yasal yaşın altındaki kullanıcıların içerik paylaşmasına izin vermez. OnlyFans, kullanıcıların yaşını doğrulamak için kimlik belgesi ve diğer kişisel bilgileri isteyebilir.

OnlyFans'ta içerik paylaşmak için belirli bir yaş sınırı var mı?
OnlyFans’ta içerik paylaşmak için belirli bir yaş sınırı var mı?

OnlyFans kullanıcıları, içeriklerinde belirli bir yaş sınırı olmadan yetişkin içeriklerini paylaşabilirler. Ancak, platformun kullanım koşulları, çocuk istismarı, cinsel istismar, taciz ve diğer yasa dışı faaliyetlerin yasaklandığını belirtmektedir. Bu nedenle, platformda yasa dışı içerikler paylaşmak yasaktır ve bu tür faaliyetleri yapan kullanıcıların hesapları kapatılabilir ve yasal işlem başlatılabilir.

OnlyFans, içerik üreticilerinin gelirlerini artırmaya yardımcı olan bir platformdur. Ancak, gençlerin ve çocukların platformda korunmasını sağlamak için, yasal yaşın altındaki kişilerin içerikler paylaşmasına izin verilmez ve yasa dışı faaliyetlerin takibi için önlemler alınır.

OnlyFans, yasa dışı faaliyetleri nasıl takip ediyor?

OnlyFans, içerik paylaşımı sırasında kullanıcılarının kimliklerini doğrulayarak yasal yaşın altındaki kullanıcıların platformu kullanmasını engellemeye çalışır. Ayrıca, platform, içeriklerin yasa dışı faaliyetleri teşvik etmemesi veya yasalara aykırı olmaması için içeriklerin incelenmesi ve onaylanması için bir moderasyon süreci uygular.

OnlyFans, içeriklerin moderasyonu için insan moderatörler ve yapay zeka teknolojilerini kullanır. İnsan moderatörler, içeriklerin yasa dışı faaliyetleri teşvik etmemesi veya yasalara aykırı olmaması için içerikleri inceleyerek uygunluğunu değerlendirirler. Yapay zeka teknolojileri ise, içeriklerin otomatik olarak taranması ve yasa dışı faaliyetlerle ilgili anahtar kelimelerin belirlenmesine yardımcı olur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL