Onur Gencer İnstagram Hesabı

 Onur Gencer İnstagram Hesabı
Okunuyor Onur Gencer İnstagram Hesabı

Onur Gencer İnstagram Hesabı çok fazla aratılmaya başlandı, bizde konuya bir aydınlık getirmek için bu içeriği hazırladık. Bildiğiniz gibi bizden çok fazla istediğiniz bulunamayan sosyal medya hesaplarını bulup paylaşıyoruz. Son zamanlarda ise çok sık aramaya başladığınız fakat bulamadığınız Onur Gencer İnstagram adresini bizlere de sordunuz. Bilindiği gibi burası bir oyun ve teknoloji haber sitesidir, herhangi bir siyasi düşünceye sahip değiliz. Bizim için tek siyaset oyunlar ve teknolojidir. Bu konunun bazı kesimleri alakadar edebileceği için oyuncular arasında bölünmeler yaşanmamasını istediğimizden öncelik veremiyoruz. Tabi ki bulamadığınız bir hesabı sizlere sunmak sosyal medya uygulamalarının ve teknolojinin getirdiği bir nimet olacaktır. Her ne sebepten arıyorsanız dahi Türkiye Cumhuriyeti Adalet sisteminin verdiği kararlar bizi hakikate ulaştıracağından şüpheniz olmasın.

Onur Gencer İnstagram

Onur Gencer İnstagram adresinin bu kadar aranmasının sebebi hakkında yapılan yorumlar veya insanların linç etmek istemesinden kaynaklanmıyor. Haber siteleri Onur gencer göz altındayken telefonunu aracılığıyla resmi İntagram hesabına girdiği iddiaları bu durumu alevlendirdi. Tabi ki ki herhangi bir kanıtın olmamasından dolayı bu konuyla ilgili net bir şeyler söyleyemiyoruz. Fakat bu alanın teknoloji kısmını üstlenerek sizlerin merak ettiği soruları yanıtlamaya çalıştık.

Onur Gencer İnstagram
Onur Gencer İnstagram

Eylemi gerçekleştirmeden önce dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan İnstagram üzerinden bir hikaye paylaştığı söyleniyor. Bilindiği gibi paylaşılan hikayeler 24 saat sonra kendiliğinden yok olmalıdır. Fakat Onur Gencer İnstagram üzerinden paylaştığı bu hikayenin üzerinden 24 saat geçmeden göz altına alınmış ve hikaye birileri tarafından kaldırılmış. Tüm bu haberleri okuyan insanlar da durumun gerçekliğini anlamak için araştırmalar yapıyorlar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın