Ördek 3D Görüntüle ve Göster (Google)

 Ördek 3D Görüntüle ve Göster (Google)
Okunuyor Ördek 3D Görüntüle ve Göster (Google)

Ördek 3D Görüntüle ve Göster ile birlikte akıllı telefonunuzun kamerasında çevrenizde gerçekçi Ördek görmenizi sağlar. 3D Olarak Göster özelliği nasıl kullanılır anlattık. Teknolojinin gelişmesi artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Hayatımızda hiç görmediğimiz hayvanları bile artık 3D Görüntüle ve Göster özelliği ile yanımızda varmış gibi 3 boyutlu olarak görüntüleyebileceğiz.

Ördek 3D Görüntüle ve Göster hakkında aslında söylenecek çok söz var fakat dünyanın en büyük arama motoru Google getirdiği 3D olarak göster özelliğiyle fazla konuşmaya gerek yok görüyorsunuz diyor. Gerçeğe uygun boyutta yakından bir Ördek görün.

Aşağıda duck view in 3d görüntüsünü nasıl yapacağınız hakkında detaylı bir içerik ekliyoruz. Sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan yorum olarak yazın.

Ördek 3D Görüntüle ve Göster

Ördek 3D Görüntüle ve Göster hakkında yerli bir kaynak bulamadığımız için size yardımcı olacak rehber niteliğinde bir içerik hazırlamak istedik. Hala geliştirilme aşamasında olan yeni bu özellik ile birlikte arama motorunda araştırdığını hayvanları telefonunuzun kamerası ile yakından görebileceksiniz. Ördek 3D Görüntüle veya Göster ile Android, İOS cihazların Google Kamerası ile rahatlıkla görebileceksiniz.

Ördek View in 3D ile Görüntüle ve Göster

Yukarıdaki butona basarak telefonunuzda 3 Boyutlu görebileceğiniz Ördek düzenlemesine geçiş yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular, takıldığınız noktalar ve bu teknoloji hakkındaki görüşlerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın