Ordu Korgan Depremi Yıkılan Bina (2020) SON DAKİKA

 Ordu Korgan Depremi Yıkılan Bina (2020) SON DAKİKA
Okunuyor Ordu Korgan Depremi Yıkılan Bina (2020) SON DAKİKA

Ordu Korgan Depremi 2020 Son Dakika gelişmelerini ve Yıkılan Bina hakkındaki gerçekleri güncel olarak buradan okuyarak takip edebileceksiniz.

Ordu’da gerçekleşen 4.0 büyüklüğündeki deprem ile ilgili sırf rant almak uğruna çirkin paylaşımlar yapıldığı görülüyor. Ordu Korgan Depremi ile ilgili 2020 yılında sosyal medya hesaplarında paylaşılan yıkılan bina fotoğrafları tamamen sahtedir.

Halkımız ordu depremi ile ilgili son dakika haberlerini merak ediyor ve oradan bilgi almak istiyorlar. Ordu’nun Korgan ilçesinde meydana gelen deprem’de hiç bir can kaybı yaşanmadı. Fakat depremle ilgili yıkılan bina görselleri halkı çok tedirgin etti.

Ordu Korgan Depremi Yıkılan Bina

Ordu Korgan Depremi Yıkılan Bina ile ilgili paylaşılan görseller yalandır. Ordu Valiliği yaptığı açıklamada bu görselleri yalanladı ve halkın bu tarz paylaşımlara inanmaması gerektiğinin altını çizdi.

Ordu Korgan Depremi Yıkılan Bina

Sosyal medya uygulamalarında hala paylaşılan Ordu depreminde yıkılan bina adı altındaki görsellere inanmayınız. 2020 yılında’ki yaşanan bu depreme ait son dakika gelişmelerini sizlerle buradan paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın