Otobüs Simulator : Ultimate PC ile Nasıl Oynanır?

 Otobüs Simulator : Ultimate PC ile Nasıl Oynanır?
Okunuyor Otobüs Simulator : Ultimate PC ile Nasıl Oynanır?

Otobüs Simulator: Ultimate oyununu PC (Bilgisayar) ile nasıl oynanır sorusunu cevaplıyoruz. Mobil Android otobüs sürme simulator oyunu ultimate sürümü pc cihazlarda oynamanızı sağlayacak Emulator cihazları ve bunu nasıl yapacağınızı en açıklayıcı şekliyle anlatacağız.

Daha önce çıkardıkları Truck Simulator 2018: Europe ile çok büyük bir kitle yakalamayı başarmışlardı sonrasında geliştirdikleri Otobüs Simulator : Ulti Mate oyunu ile diğer tüm rakiplerini geride bırakmayı başardılar. Oyunda tamamen bize ait bir otobüs şirketine sahibiz ve kendi otobüslerimizi kullanarak oyunda ilerliyoruz. İçlerinde Türkiye’ninde bulunduğu bir çok ülkede kendi otobüs şirketlerimizi kurarak tüm dünyadaki en büyük olmak için mücadele vermemiz gerekiyor. Türkiye’nin meşhur Esenler otogarı dahil olmak üzere Avrupa ülkelerini turlayarak filomuzu geliştirecek paraları kazanmamız gerekiyor.

Otobüs Simulator: Ultimate oyununu PC, Bilgisayarlarda oynayarak daha gerçekçi bir simülasyon deneyimine sahip olabilirsiniz. Oyunda yolcuları taşırken araba kullanma kalitenize göre yolculardan olumlu veya olumsuz geri dönüşler alarak daha kaliteli hizmet vermeye çalışacaksınız.

Oyunda Türkçe dil desteği ve seslendirmeleri mevcut oynarken hiç bir zorluk çekmeden oyuna adapte olabilirsiniz. Bir çok otobüs arasından senin olanı seç ve direksiyon sallamaya başla.

Otobüs Simulator: Ultimate Bilgisayar’da Oyna

Otobüs Simulator: Ultimate oyununu PC, Bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için gerekli olan şeyleri aşağıda sizlere veriyoruz ve anlatıyoruz.

Yukarıdaki bağlantıdan Bilgisayarınıza Emulatoru yükleyin ve kurun. Kurulum tamamlandıktan sonra Emulatoru çalıştırın.

Sağ üst köşedeki arama yerine “Otobüs Simulator: Ultimate” yazıp aratın. Google Play Store simgesi çıkacak oyunu indirin.

Oyun indikten sonra oyunun simgesi Emulator cihazınızın ana sayfasında görülecek. Oyuna giriş yapıp Klavye ve Fare ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın