Overwatch 2: Sombra ve Bastion Yeni Özellikleri (2021)

 Overwatch 2: Sombra ve Bastion Yeni Özellikleri (2021)
Okunuyor Overwatch 2: Sombra ve Bastion Yeni Özellikleri (2021)

Overwatch 2 oyununda yer alan Sombra ve Bastion isimli 2 karaktere gelen yeni özellikleri sizlerle paylaşıyoruz. 2021 yılında gelecek yeni güncellemelerle değişecek özellikleri de aktarmaya devam edeceğiz. Blizzard hakkında çıkan bazı dedikodular ve haberlerle sürekli kötü gündem oluyordu. Fakat tüm bu kötü haberleri bir kenara koyarak Overwatch 2 için de çalıştıklarını görmek oldukça sevindirdi. Geride bıraktığımız yıllarda (2019) oyuncularla paylaştığı bir videoda Sombra ve Basiton için yeni özellikleri kapsayan bir video yayınlamışlardı. Bu videonun üzerinden yıllar geçmesinin ardından nihayet bir sonuca vardılar.

Overwatch 2: Sombra ve Bastion Yeni Özelliklerinin İlk Duyurusu

Overwatch 2: Sombra ve Bastion Yeni Özellikleri (2021)

2016 yılında çıkan Overwatch 2 ülkemizde çok popüler olmasa da dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan başarılı bir yapımdır. Ülkemizde her ne kadar FPS oyunlarına merak olsa da bu oyun bir türlü milyon oyuncu sayısına ulaşamadı. Fakat oyunu oynayan binlerce oyuncu için bu haberi yapmak istedik.

Overwatch 2 oyununun geliştiricisi ve sahibi olan Blizzard şirketindeki skandalların ardından bir çok önemli çalışan istifa etmişti. Bu büyük darbeleri kaldırıp kaldıramayacaklarını tartışılırken yeni özellikler hakkındaki gelişmelerin duyurulması oyuncuları sevindirmeyi başardı.

Bastion Yeni Özellikleri

Bastion Yeni Özellikleri

Overwatch 2 güncellemesiyle Bastion karakterine gelecek yeni özelliklerin en gözdesi ulti yeteneğindeki düzenleme oldu. Ulti kullandıktan sonra tank moduna geçiş yaparak olduğu yere sabitlenip daha sonrasında kuş bakışı bir şekilde yukarıdan düşmanları bombalayabilecek. sentry modu aktifken durma derecesindeki yavaşlığına rağmen ağır ağır da olsa hareket etmek mümkün hale getirildi. Her 2 mod arasında geçiş sağlarken 8 saniye bekleme süresi oyunun gidişatında önemli rol oynayacak. Aynı zamanda kendini tamir edemeyecek olması oyuncuların dikkatli olması gerektiğini de gösteriyor.

Sombra Yeni Özellikleri

Sombra Yeni Özellikleri

Sombra yeni gelen özellikleri sayesinde Overwatch 2 savaşlarında can yakmaya devam edecek. Hacklediği düşmanlarının ultilerini yarıda kesebildiği gibi aynı zamanda onlara %50 daha fazla hasar vererek can yakacak. Hack yeteneğinin yeniden yüklenme hızı oldukça düşürüldü.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın