Papara Black Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

 Papara Black Card Başvurusu Nasıl Yapılır?
Okunuyor Papara Black Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Papara Black Card Başvurusu Nasıl Yapılır? ile karta sahip olmak isteyenlere ve kartın ne işe yaradığını merak edenlere her detayı paylaşıyoruz. Siyah Papara kartı başvurusunu bu sayede yapabilir ve aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz. Spotify veya Netflix gibi günümüzde en çok kullanılan dijital platformlarda geçerli olan ve İnternet bankacılığını en yaygın şekilde hissetmemizi sağlayan gerçek fakat sanal bir kart. Çeşitli İnternet harcamalarında ödemeler yaparken Papara bizlere sunduğu kolaylık ve çeşitli kampanyalarıyla verdiği hediyeler oldukça cazip geliyor. Son zamanlarda Siyah yani Black Card olarak geçen Papara bu gibi sınıflandırdığı kartlarla kullanıcılarına çeşitli imkanlar sunabiliyor. Düz ve stabil kartlardan ziyade sizin kartı kullanma amacınıza daha uygun kampanyaları barındıran ve ona göre tasarlanmış çeşitli Papara kartlarını kullanmak sizin için en iyisi olacaktır. Bu sebeple Papara Black Card özelliklerini duyanlar sahip olmak için araştırmalar gerçekleştiriyorlar.

Papara Black Card Nedir?

Papara Black Card, isminize özel olarak basılan ve özellikleri klasik kartlardan daha farklı olan yeni bir kart modelidir. Herhangi bir aylık ödemesi olmayan bu kartı alabilmek için sanal başvuru yapmanız gerekiyor. Aşağıda nasıl başvuru gerçekleştirebileceğinizi anlattık. Başvuru yaparken kartla ilgili daha detaylı bilgilere sahip olacaksınız. Eğer aklınıza takılan bir sorunuz varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Papara Black Card Özellikleri:

Papara Card asla borçlandırmaz, hesaptaki bakiyeyi kullanır. Harcamalarını kolayca takip eder, Cashback ile anında nakit kazanırsın. Üstelik kart ücreti, kullanım ücreti, kart aidatı yok. Yurt içinde, yurt dışında, internette,
her yerde güvenle harca. Cashback ile en sevilen markalarda koşulsuz şartsız anında nakit kazan. Bütün ATM’lerden nakit yatır/çek. Her ay 500 TL’ye kadar ücretsiz. Papara Card’ını ekle. Şifreni belirle. Kartı dilediğinde kullanıma veya internet harcamalarına kapat. Papara Card ile yaptığın harcamaları grafiklerle takip et, paranın kontrolü sende olsun. Kampanya süresi, koşul, şart takip etmeden, hangi tarihe kadar, nerede harcayabilirim diye endişelenmeden, Cashback ile sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazan.

  • Tüm dünyada geçerli
  • Kart ücreti, aylık ücret, aidat yok
  • Cashback ile anında nakit kazan
  • Temassız ödeme
  • ATM’den aylık 500 TL ücretsiz para yatır
  • ATM’den para çek
  • Aylık 500 TL ücretsiz para çek
Papara Black Kart Başvurusu - Nasıl Alınır?
Papara Black Kart Başvurusu – Nasıl Alınır?

Papara Black Kart Başvurusu – Nasıl Alınır?

Papara Black Card herhangi bir satış noktasından temin edilememektedir. Resmi İnternet siteleri üzerinden bir hesap açmalı ve daha sonrasında “Papara Black Card” için başvuru yapmanız gerekmektedir. Aşağıda verdiğimiz bağlantıları kullanarak öncelikle resmi siteye geçin yapın. Ana sayfada “Black Card” için ayrılan bir bölüm bulunmakta, altındaki butonda “Başvuru yapmanızı sağlayacak bir yönlendirme var. Oraya tıkladığınız zaman üye olabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kartınız isminize özel olarak başvuru yaparken yazdığınız adrese iletilecektir. Ortalama 10 iş günü içerisinde elinizde oluyor, fakat en güncel tarih başvuru sırasında size söylenmektedir.

Papara resmi İnternet sitesine gidiniz, eğer üyeliğiniz yoksa üye olun ve giriş yapın. Kartlarınızın olduğu bölüme geçiş yapın. Bilgisayardaysa seçeneklerden eğer mobil uygulamadan giriyorsanız aşağıdaki papara card ikonuyla bu bölüme gidebilirsiniz. Kartlarınızı gördüğünüz alanda “Yeni Kart” isimli bir seçenek yer alacak. Oraya tıklayın ve Papara Black Card seçeneğini işaretleyerek başvuru aşamalarına geçiş yapın. Sizden istenilen bilgileri doldurun ve okumanız gereken alanları detaylı okuyun.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın