Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum

 Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum
Okunuyor Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum

Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum şikayetlerinin artması üzerine bunun ne olduğunu ve nasıl geçebileceğinize dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. Ülkemiz dahi dünyanın her yerinde kullanılan İnternet bankacılığı Papara sayesinde bir çok yerde çok büyük avantajlar sağlanabilmektedir. Bura da hesap açmak için onay aşamalarından bir tanesi olan “Canlılık Kontrolü” çoğu kullanıcının tıkandığı bir yer haline geldi. Hesap oluşturanlar Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum şeklinde çok fazla şikayetler de bulunabiliyorlar. Bizde sizlere buradan nasıl rahatlıkla geçip onay alabileceğinize dair ipuçlarını paylaşıyoruz.

Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum, Nasıl Geçerim?

Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum diyenler aşağıdaki adımları izleyerek hesaplarının onaylama işlemlerini gerçekleştirebilirler. Canlılık Kontrolü için kendinizi çekerken arkanızın düz bir renk olduğundan emin olun, yani bir duvarın karşısında yaparsanız sizi daha iyi algılayacaktır. Aynı zamanda çok az ışığın bu durumu kötü etkileyebileceği gibi, çok fazla ışıkta yine kötü etkileyecektir.

Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum
Papara Canlılık Kontrolü Geçemiyorum

Kimliğini yüzünün altında tutarak seni ve kimliğini net görebileceğimiz şekilde bir fotoğraf çek.
E-Devlet üzerinden yerleşim yeri (ikametgâh)/diğer adres belgesi veya Nüfus Kayıt Örneği Belgesi oluştur.

-İlgili belgenin kimin içi alınacağı kısmında ‘‘Kendisi’’ seç.
-Belgenin neden verileceği kısmına ‘‘Kuruma İbraz’’ seç.
-Kurum adı alanına ‘‘Papara’’ yaz.
-Oluşturduğun belgeyi indir.

İndirdiğin belgeyi ve yukarıda belirtilen şekilde çektiğin fotoğrafı [email protected] e-posta adresine gönder. Gönderdiğin bilgiler Papara Müşteri Hizmetleri tarafından incelenerek tarafına geri dönüş yapılır.

Papara Nedir?

Papara, kullanıcılarına saniyeler içinde ücretsiz sahip olabilecekleri hesap ve kart sunan dijital bir hesaptır. Papara, diğer finans uygulamalarına nazaran herhangi bir şekilde komisyon talep etmemektedir. Bundan dolayı Papara’nın kullanımı oldukça yaygındır, Papara 8.9 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

Papara’yı kullanmak için öncelikle bir Papara hesabı açmanız gerekmektedir. EFT saatiyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Papara hesabınıza para yatırdıktan sonra bir başkasının IBAN’ına ya da bir başkasının Papara hesabına haftanın her günü ücretsiz para gönderebilirsiniz. Para yatır/çek butonları ile işlemlerinizi anında ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Papara tüm dünyada ve internette güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı, para gönderip, almanızı ve aynı zamanda bütçenizi yönetip, harcadıkça kazanmanızı sağlayan komisyonsuz bir finans uygulamasıdır. Papara en güvenilir para alıp, para gönderme hizmetlerini sunan finans uygulamaları arasındadır. Aynı zamanda Papara, ücretsiz para transferi, harcadıkça nakit kazanma, bütçe yöntemi ve fatura ödeme gibi finansal hizmetleri sunmaktadır. Papara, bütün finansal işlemlerin tek bir yerden gerçekleştirilebildiği bir finans uygulamasıdır. Online ödeme sistemlerinde en fazla kullanılan finans uygulamalarının başında yer alır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın