e
sv

Papara Dolandırıcıları Listesi (2023)

296 Okunma — 25 Mayıs 2023 14:30
Papara Dolandırıcıları Listesi (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Papara dolandırıcıları hakkında güncel bilgi edinmek isteyenler için son zamanlarda ortaya çıkan her dolandırıcı metotlarının listesini göreceksiniz. Bu sayede sizlerle iletişim kuran veya gördüğünü metotların gerçekten de dolandırıcılık için mi Papara da işlem yapmak istediklerini daha iyi anlayabileceksiniz. 2023 yılı boyunca her ay yeni çıkan işlemler dahil olmak üzere tüm konuyla ilgili bilgiler en güncel şekilde burada sizlerle paylaşılmaya devam edilecektir. Eğer sizde Papara ile ilgili bir duruma çekilme girişiminde bulunulduysa konuyu yorumlarda açıklamanız halinde sizler için dolandırıcıların bir planımı olup olmadığını söyleyebiliriz.

Her gün yüzlerce farklı kullanıcı Papara sahibi olan müşterileri dolandırmak amacıyla binlerce mesaj gönderebilmektedir. Aynı zamanda çeşitli sosyal medya platformları ve farklı platformlar üzerinden de yine Papara sahiplerini dolandırmaya yönelik girişimler olduğu gözlemlenmekte. Eğer sizlere de gönderilen bu mesajların veya karşılaştığınız şeylerin Papara dolandırıcılarının bir oyunu olup olmadığını merak ediyorsanız bu içerik tam size göre.

Dijital bankacılıkta çığır açan yenilikleriyle kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin yanı sıra düzenlediği kampanyalarla da kazandırtmaya devam ediyor. Sürekli çeşitli etkinlikler düzenlendiğini bilen kullanıcılar karşılaştıkları kampanyaları da gerçek sanarak bazen Papara dolandırıcılarının tuzağına düşebilmektedir. İşte burada herhangi bir tuzağa düşmemeniz için sizlere güncel bilgileri paylaşıyoruz.

Papara Dolandırıcıları

Papara Dolandırıcıları
Papara Dolandırıcıları

Papara her ne kadar dijital bankacılıkta bir çığır açsa da dolandırıcıların hedefi olmaktan kurtulamıyor. 2023 yılı içerisinde Papara kartı ve hesabı olan kullanıcılara yönelik yapılan dolandırılma girişimlerinde her ay binlerce kullanıcı mağdur olmaktadır. Papara her ne kadar kullanıcılarını bu yönde uyarsa da insanlar dolandırıcıların hazırladıkları tuzaklara düşmekten kurtulamıyorlar. Eğer sizlerde dolandırıcılar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu içerikten faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda 2023 yılı boyunca her yeni dolandırıcılık metotlarına dair yöntemleri de yine buradan görebileceksiniz.

Yukarıdaki bağlantı sizleri doğrudan papara üzerinden dolandırıcılık yapmaya çalışanların tespit edildiği listelere götürecektir. Oradan karşılaştığınız durum veya kişileri kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda listeye henüz eklenmemiş ve yeni faaliyete geçen. geçecek olan bir çok dolandırıcının da varlığı bilinmekte. Bu sebeplerden dolayı olabildiğince dikkatli olmanız bu konularda esastır. Aynı zamanda dolandırıcıların kampanya adı altında attıkları mesajlarla kandırmaya çalışıldığı biliniyor. Bu sebeplerle Papara da şuanda nasıl etkinlikler ve kampanyalar olduğunu aşağıdan görebilirsiniz. Harici farklı açıklamalarla gelen mesajlara itibar etmemeniz gerektiğini de unutmayınız.

Şuanda Nasıl Gerçek Kampanyalar Var?

Şuanda Nasıl Gerçek Kampanyalar Var?
Şuanda Nasıl Gerçek Kampanyalar Var?

Cashback ile harcadıkça anında nakit kazan.

Kampanya süresi, koşul, şart takip etmeden, hangi tarihe kadar,
nerede harcayabilirim diye endişelenmeden, Cashback ile
sabit markalarda, sabit oranlarda anında nakit kazan.

Trendyol’da Papara Card’ın ile yapacağın toplam 1000 TL’ye kadar olan harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 50 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

YouTube’da Papara Card’ın ile yapacağın YouTube Premium üyelik harcamanın 10 TL’si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 10 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Netflix’te Papara Card’ın ile yapacağın üyelik harcamanın 30 TL’si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 30 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Ödemeler > Elektrik menüsünden Enerjisa’da yapacağın 200 TL’ye kadar olan fatura ödemenin %10’u hesabına nakit olarak geçer. Her ay en fazla 20 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Spotify’da Papara Card’ın ile yapacağın üyelik harcamanın 10 TL’si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 10 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

CarrefourSA’da Papara Card’ın ile yapacağın toplam 500 TL’ye kadar olan harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

D&R’da Papara Card’ın ile yapacağın toplam 1000 TL’ye kadar olan harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 50 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

LC Waikiki’de Papara Card’ın ile yapacağın toplam 2000 TL’ye kadar olan harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 100 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Burger King® restoranlarında Papara Card’ın ile yapacağın toplam 250 TL’ye kadar olan harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Hop’ta Papara Card’ın ile yapacağın toplam 100 TL’ye kadar olan harcamanın %25’i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Steam’de Papara Card’ın ile yapacağın toplam 200 TL’ye kadar olan harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 20 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Uber yolculuğunda Papara Card’ın ile yapacağın toplam 75 TL’ye kadar olan harcamanın %20’si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 15 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

PlayStation’da Papara Card’ın ile yapacağın toplam 200 TL’ye kadar olan harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 20 TL kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Papara Dolandırıcıları Listesi (2023)