Paramatix PUBG Mobile (2022)

Paramatix PUBG Mobile (2022)

Paramatix PUBG Mobile Herkes sevdiği bir oyunu oynayarak para kazanmayı çok ister. 2021 yılında PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma yöntemlerini ve yollarını sizlere anlatıyoruz. Herkes ilk başta oyun oynayarak para kazanmanın zor olduğunu düşünüyor fakat bunu yapabilmenizin çok da zor olmadığını anlatacağız. Yalnızca profesyonel ve çok iyi oyuncular değil, amatör oyuncularda bu yöntemler sayesinde PUBG Mobile Oynayarak para kazanabilecekler. İçeriğimizi detaylandırmaya ve merak ettiğiniz soruları cevaplamaya devam edeceğiz.

Paramatix PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma

Kulağa çok hoş gelen bu fikir aslında çok da zor olmayan fakat herkesin denemediği bir şey. Zaten bu oyunu her halükarda oynuyorsunuz, neden oynarken bir yandan da para kazanmak istemeyesiniz ki?. Bu oyunu oynarken bir yandan da nasıl para kazanabileceğinizi detaylıca anlatmaya çalıştık. Kafanızda oluşan fikirler sizi daha çok kazanmaya ulaştıracaktır. Burada anlattığımız yöntemler işinizin temelini oluşturacak. Her ne kadar başlı başına bir iş olarak görülmese de, bunu yaparken bir iş ciddiyeti gösterdiğiniz zaman daha hızlı büyür ve daha çok para kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma
Paramatix PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma

Oyuncular son zamanlarda PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma fikrine çok sıcak bakıyorlar. Özellikle çeşitli yayıncıların hayatlarını gördüğümüz zaman bizde oyun oynuyoruz ama hayatı o yaşıyor dedirtiyor. Sizin de oralara gelmeniz çok zor olmayacak fakat istikrar ve mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın.

Canlı Yayınlarda PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma

Günümüzün en popüler platformu olan Twitch tv gibi platformlar üzerinden canlı yayın açarak PUBG Mobile oynayabilir ve oradan para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuza veya bilgisayarınıza yayın açabileceğiniz programları indirmek, yayın açacağınız platformda bir hesap açmak ve sonrasında yayına başlamak. Zor bir iş değil fakat çok hızlı büyümeyi beklemeyin. Yüzlerce kullanıcı yayınıza girecek ve çıkacak.

Canlı Yayınlarda PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma
Canlı Yayınlarda PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma

Çok iyi ve usta bir PUBG Mobile oyuncusu olmanıza gerek yok. Muhabbetiniz ve sohbetiniz güzelse izleyiciler de bir o kadar artacaktır. Kimse boş bir tabloyu izlemek istemiyor artık, arkada bir şeyler de çalsın istiyorlar. Bu örnekteki tablo PUBG Mobile, arkadaki çalacak şarkı ise sizsiniz. PUBG Mobile oynarken canlı yayın açarak para kazanabileceğiniz platformlar;

 1. Twtich.tv
 2. Nonolive
 3. BigoLive
 4. Dlive:
 5. InstaGib TV
 6. Mixer
 7. Hitbox
 8. Azubu
 9. Gosu gamers
 10. DiscoMelee

Özellikle ilk 4 site ülkemizde de çok izleyicisi bulunan platformlardır. Canlı yayında sohbet edeceğiniz için Türk izleyicilerin olduğu platformlarda hesap açmanız daha iyi olacaktır. PUBG Mobile Oynayarak Paza Kazanma bu canlı yayın platformlarında bir kaç çeşit olabiliyor. İzleyicilere reklam izleterek, bağış alarak ve izleyicilerin size abone olmasıyla para kazanabilirsiniz.

Video İzleme Platformlarında PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma

YouTube gibi video izleme platformları aracılığıyla PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanabilirsiniz. Oyunu oynarken çektiğiniz videolarınızı düzenleyin ve buralara yükleyin. Sizleri izleyenler sayesinde videolarınıza reklam koyabilir ve para kazanabilirsiniz. Daha çok izlenmek için hem oynarken hemde izleyicileri eğlendirmeniz gerekiyor. Bunun PUBG Mobile oynarken espriler yapabilir ve izleyicilerinizi muhabbetinize kaptırabilirsiniz. Bu durumda daha hızlı büyüyecek ve daha fazla kazanabileceksiniz.

Video İzleme Platformlarında PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma
Video İzleme Platformlarında PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma
 • YouTube
 • Dailymotion
 • Vimeo
 • 9Gag TV

Çektiğiniz videoları yalnızca bir yerde paylaşmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz her video izleme platformunda videolarınızı paylaşabilirsiniz. Fakat hem ülkemizde hem de dünyada genelinde en çok YouTube platformu kullanılmaktadır. En büyük önemi oraya göstermeniz daha iyi olacaktır.

Sosyal Medya Uygulamaları ile PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma

TikTok, İnstagram veya Facebook gibi günümüzün popüler sosyal medya uygulamaları aracılığıyla PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma imkanı bulunmaktadır. Bilindiği gibi PUBG Mobile oyununun hayran kitlesi çok büyük. Bu tür popüler sosyal medya uygulamalarının kullanıcıları arasında da PUBG Mobile seven milyonlarca insan bulabilirsiniz. Açacağınız hesaplarda PUBG Mobile ile ilgili videolar paylaşabilir ve büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Daha sonra bu hesaplara sponsor reklamları alarak para kazanabilirsiniz.

Sosyal Medya Uygulamaları ile PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma
Sosyal Medya Uygulamaları ile PUBG Mobile Oynayarak Para Kazanma

Aynı zamanda popüler bir sosyal medya uygulamasında PUBG Mobile oynayarak hesabınızı büyüttüğünüz zaman oradaki kitleleri diğer platformlara da kolay aktarabilirsiniz.

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.