Pasha Fencer Hediye Kodları (2021)

Pasha Fencer Hediye Kodları arayanlar için 2021 yılında geçerli tüm şifreleri paylaşıyoruz. Elmas, Altın ve çok daha fazlasını hediye kodlarıyla bedava kazanın. YouTube ve sosyal medya platformları üzerinde sürekli reklamını görmeye alışık olduğumuz Can Yamanlı tasarımıyla Pasha Fencer oyununda geçerli hediye kodları yayınlayacağız. Burada verdiğimiz kodlari elmas, altın ve çok daha büyük özel hediyeleri içerisinde barındırmaktadır. Aynı zamanda bu hediyeleri kullanabilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Tamamen bedava bir şekilde 2021 yılı için geçerli Pasha Fencer Hediye Kodları kullanılabilmektedir. Bunu nasıl yapacağınızı da aşağıda anlatıyoruz.

Pasha Fencer Hediye Kodları

Pasha Fencer Hediye Kodları için güncel bir liste hazırlayacağız. Aşağıda verdiğimiz tüm kodları sırasıyla oyun içerisinde tanımlayın. Aynı zamanda yüksek elmas kazanmak için düzenlediğimiz çekilişe başvurabilirsiniz. Bu sayede bedava olarak sizlere dağıtacağımız elmaslardan yararlanın. Aynı zamanda sürekli güncelleyeceğimiz Pasha Fencer Hediye Kodları, 2021 yılı sonuna kadar geçerli olacaktır.

Pasha Fencer Hediye Kodları
Pasha Fencer Hediye Kodları

Pasha Fencer Hediye Kodları (2021);

Reklam Alanı
  • happy2021
  • pasha4399
  • pf4399
  • cy4399
  • pf7777

Yukarıda verdiğimiz 5 farklı hediye kodu sayesinde oyun içerisinde bedava eşya kazanabileceksiniz. Yeni kodlar güncel olarak eklenmeye devam edilecektir.

Pasha Fencer Hediye Kodu Nasıl Kullanılır?

Pasha Fencer Hediye Kodu için yukarıda verdiğimiz kodları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın. Kolaylıkla hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Pasha Fencer Hediye Kodu Nasıl Kullanılır?;

  1. Oyuna giriş yapın,
  2. Sol taraftan hediye kutusu şeklindeki Avantaj yazısına tıklayın,
  3. Alt taraftaki menüyü en sağa kaydırın ve Hediye Takası yazısına tıklayın,
  4. Hediye Kodunuzu girin ve Ödül al butonuna basın.

Yukarıdaki işlemler sayesinde 2021 yılında Pasha Fencer Hediye Kodu hesabınızla bu sayede tanımlanacak ve ödüllerin sahibi olacaksınız.

Reklam Alanı
2
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.