pastelink.net1/buca PUBG Mobile UC Çekilişi

 pastelink.net1/buca PUBG Mobile UC Çekilişi
Okunuyor pastelink.net1/buca PUBG Mobile UC Çekilişi

pastelink.net1/buca uzantısıyla PUBG Mobile UC Çekişi yaptığını iddia eden siteyi inceledik. Uzantıya ulaşamayan oyuncular için yardımcı olacak bağlantı. İçerik oluşturma ve paylaşmaya izin veren siteler üzerinde içerik adı altında reklam yapan ve bağlantı paylaşan çok fazla site bulunuyor. Özellikle YouTube ve Sosyal Medya uygulamaları aracılığıyla burada oluşturdukları içerikleri paylaşıp ziyaretçi çekmeyi hedefliyorlar. pastelink. net1/buca son dönemlerde en çok aranan uzantıların başında geliyor. Sayfa içeriğini incelediğimiz zaman PUBG Mobile UC Çekilişini yaptıklarını iddia eden bir siteye yönlendiriyorlar.

Yurt dışında bu tarz sahte siteler açarak ziyaretçi çekmek veya dosyalar indirterek zararlı yazılımlar yaymak isteyen fazla site var. Çekiliş yapıldığı iddia edilen site’de Google tarafından zararlı sayılan bir site. Aynı zamanda site şuanda yayında değil. Bu yüzden ziyaret edemez ve iddia edilen çekilişe katılamazsınız. 2019 yılında sunulan pastelink.net1/buca hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

pastelink.net1/buca Nedir?

pastelink.net1/buca adındaki alan adı uzantısıyla PUBG Mobile oyununda kullanabileceğiniz UC çekilişi yapıldığı iddia ediliyor. Fakat bu bağlantı eski olduğundan dolayı şuanda böyle bir şey mümkün değil. Fakat yinede çoğu oyuncu şuanda burayı arayıp UC kazanmaya çalışıyor. Bizde haber yaparak hakkında bilgi vermek istedik.

pastelink.net1/buca
pastelink.net1/buca

pastelink.net1/buca adındaki sistemin eski ve şuanda kullanılmadığını oyunculara anlattık. Fakat bizim daha önce düzenlediğimiz çekilişlere katılabilirsiniz. Bu tarz sahte olayları PUBG Mobile Hile 2020 yazımızda detaylarını anlatmıştık. Dilerseniz o haberimizi’de inceleyebilirsiniz.

Sormak istediğiniz soruları, konuyla ilgili fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Güncel haberler paylaşmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın