e
sv

PES 2013’ün En İyi Takımı (Nostalji)

6222 Okunma — 04 Aralık 2019 22:21
PES 2013'ün En İyi Takımı (Nostalji)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PES 2013 oyununda En iyi takım hangisi dediğimiz zaman herkesin aklında favori seçtiği dünyaca ünlü 3 takım var. Bu gün sizlerle biraz nostalji yaparak 24 Nisan 2012 tarihine götüreceğim. Bu tarih oyunun çıkış yaptığı ve tüm dünyada büyük ilgi görmeyi başaran bir efsanenin başlangıcı.

Bu kadar övgü dolu sözler söylememin sebebini o zamanın oyuncuları çok iyi anlayacaklardır. PES 2013 döneminde yaptıkları başarılı yenilikler ve Türkçe dil desteği yalnızca yurt dışında değil ülkemizde’de çok büyük bir kitle toplamayı başarmıştı.

Herkesin Barcelona veya Real Madrid takımlarını ağırlıkla tercih ettiği günümüze göre daha zor fakat kendisine bağımlı yapan oynanışı ile efsanevi bir futbol oyununun serisidir kendileri.

Oyun sevenlerin geçmiş zamanda daha sık günümüzde ise dönem dönem duyabilecekleri PES 2013 En iyi takımı hangisi? sorusuna yanıt veriyoruz. Fakat bu cevabımız kişisel olmaktan çok istatistik ve deneyimler ile tüm dünyada kabul gören bir cevabı içeriyor.

Pes 2013’ün En iyi takımı, Real Madrid‘dir. Tabi’ki bu cevabı sevmeyenler veya saçmalıyor diyenler olacak fakat yıllar sonra kendilerinin bile kabul ettiği bir gerçeği sizlere söylüyoruz.

Real Madrid’i bu kadar iyi yapan oyuncuların güçleri değil gizli güçleri. Takımın uyumu ve taktikleri ile diğer tüm takımlardan daha üstün bir çizelgeye sahip. Fakat kötü oynadığınız zaman yenilirsiniz tabi’ki her real alan kazanacak diye bir kaide yok.

PES 2013 En İyi Takımı “Real Madrid” Kadrosu

Casillas
Adán
Diego López
Jesús
R. Varane
Pepe
Sergio Ramos
R. Carvalho
Albiol
Nacho
Arbeloa
Fábio Coentrão
Marcelo
Xabi Alonso
S. Khedira
M. Essien
L. Modrić
José Callejón
Á. Di María
Kaká
M. Özil
C. Ronaldo
K. Benzema
G. Higuaín
Álvaro Morata

Real Madrid Takım Dizilişi

PES 2013 En İyi Takım Real Madrid Takım Dizilişi

Sizin için PES 2013’ün en iyi takımı hangisi? yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PES 2013’ün En İyi Takımı (Nostalji)