PES 2022 Demo İndir (PC ve PS)

PES 2022 Demo İndir seçeneklerini Bilgisayar (PC) kullanıcıları ve PlayStation (PS 4) kullanıcıları gerçekleştirebilirler. Pes 22 demo olarak bedava oynamanızı sağlayacak gerçek dosyalara nasıl erişebileceğinizi buradan öğrenebileceksiniz. Tabi ki oyunu oynayabileceğiniz platformlar arasında Xbox da bulunmaktadır. Konami tarafından geliştirilen PES isimli futbol oyunu 22 (2022) tarihini konu alan gerçekçi futbol ligini bize sunuyor. Ülkemizdeki en çok sevilen spor dallarında açık ara önde bulunan Futbol yine halkımızca en sevilen dijital oyunlar arasında da öne çıkartmaktadır. Futbolun hayatımızdaki yeri o kadar farklı ki hem izliyor, hem oynuyor günümüzde hem de dijital oyunlarda dahi oynayabiliyoruz. PES 2022 daha önceki oyunlarında olduğu gibi yine günümüzün en kaliteli futbol deneyimlerinden bir tanesini yaşatacağa benziyor. Oyun henüz demo aşamasında olduğu için bedava olarak oynama fırsatınız bulunmaktadır. Bilgisayar (PC), PlayStation 3, 4, 5, Xbox X ve S üzerinden de verdiğimiz PES 2022 Demo İndir bağlantıları geçerli olacaktır.

PES 2022 Demo İndir (BEDAVA)

PES 2022 oyununu Bilgisayar (PC), PlayStation (PS3, PS4, PS5) Xbox X ve Xbox S gibi platformlar üzerinden demo sürümünü indirerek bedava bir şekilde oynayabilirsiniz. Tabi ki bu demoda oynadığınız zaman oyunun grafiklerinin bu şekilde olduğunu düşünmeyin. Henüz geliştirilme aşamasında olan PES 22 çıkardığı demo ile oyunculara mekanik ve grafiksel anlamda neler sunabileceğinin ilk fragmanını canlı yapıyor. PES 2022 Demo İndir sayesinde oyunu hemen ücretsiz olarak cihazlarınıza yükleyerek oynayamaya başlayabilirsiniz. Tabi ki oyunu eğer bilgisayarınıza indirmeyi düşünüyorsanız öncesinde sistem gereksinimleri karşılaştırması da yapmayı unutmayın.

PES 2022 Demo İndir
PES 2022 Demo İndir

Cihazlarınızda PES 22 Demosunu indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. 23 Haziran tarihinde başlayan bu demo aşaması 8 Temmuz tarihinde sona erecek. O zamana kadar oyunun ön fragmanı olarak görülen bu demosunu tamamen bedava bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz. Bunun için gerekli bağlantıları sizlere yukarıda verdik. PES 22 Demo İndir seçeneklerini kullandığınızda karşınıza sayılı takımlar çıkacak. Oyunda yer alacak olan tüm takımlara burada ulaşamayacaksınız.

Reklam Alanı

Demo da Olan Takımlar:

 • Manchester United,
 • Bayern Münih,
 • Juventus
 • Barcelona

Ayrıca bu takımları seçenek yine sizinle aynı anda PES 2022 demosu indirmiş ve oynayan çevrim içi oyuncularla 1 vs 1 maçlara girme fırsatınızda var. Aslında bu durum oyunun genel yapısını ve sisteminin işleyiş halinde bir testini içermektedir. Test aşamasını da oyunculara açarak bizler için eğlenceli kendileri için de daha verimli hale getirebiliyorlar. Konami şirketi PES 22 oyununu geliştirdiğini biliyorduk fakat bu oyunun bedava olarak demosunun çıkacağıyla ilgili daha önce hiç bir bilgi paylaşmamıştı.

PES 22 Demosunu İndir ve Oyna; 25.000 GP Kazan

PES 22 Demo İndir seçenekleriyle oyunu indiren oyuncular oyun deneyimlerini sunulan anketi cevaplayarak ödüle çevirebilirler. Henüz demo aşamasında olduğundan dolayı oyuncuların geri dönüşlerini merak eden Konami hazırladığı anketi dolduran oyunculara da PES 2021 oyunundaki MyClub modunda kullanabilecekleri 25.000 GP ödül vermektedir.

Reklam Alanı
PES 22

15
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Mert dedi ki:

  Pes der geçerim

 2. Mustafa dedi ki:

  Pes kral

 3. İsmail dedi ki:

  Pes kralo