Pes Club Manager Hilesi 2019 Cezaları

Pes Club Manager Hilesi 2019 Cezaları

Pes Club Manager 2019 Hilesi kullanan oyuncular bir birinden farklı cezalar ile bunun bedelini ağır ödeyebilirler. Pes Club Manager hile kullanımını önleme için atılan adımların en büyüğü geliyor. Bir çok lig ve takımları ile girebileceğiniz turnuvaların sayısı oldukça fazla. Oyun içerisindeki futbolcular ve oyunun genel yapısı 2019-2020 göze alınarak hazırlandığı için hiç sıkılmadan oynanan en iyi mobil futbol oyunları arasında.

Oyunda rakipleriniz ile yaptığınız maçları yenmek için yalnızca iyi bir oynama becerisi yetmeyecek ayrıca menajer kariyeriniz ile iyi bir takım dizmeli aynı zamanda rakipleri şaşırtacak taktikler üretmelisiniz. Pes Club Manager oyununda Hile kullanımı her ne kadar fark edilmese bile oldukça yüksek. Özellikle 2019 yılında geliştirilen coin hilesi ile Pes Club Manager oyununda haksız bir rekabet başlamış durumda.

Pes Club Manager Hilesi Kullananlar
Pes Club Manager Hilesi Kullananlar

Bu tür programlar ve sürümleri piyasaya yayanların amacı yüksek kullanıcı kitlesinden yararlanarak oyuncuların kişisel bilgilerini çalmak ve kendi çıkarları doğrultusunda bu bilgileri kullanmak. Pes Club Manager hile kullanan oyuncuları cezalandırmak için bunları tespit eden ve otomatik cezalandıran yazılımlar geliştirse bile coin hilesi gibi bir çok farklı çeşit programları yazmak için hep bir açık buluyorlar.

Pes Club Manager bu tür hile kullanan oyuncuları oyundan tamamen uzaklaştırmak adına şikayet sistemi ile ilgilenen ekibi genişletmeyi ve böyle oyuncuları tespit ettikleri anda uzaklaştırma operasyonunu başlatıyor.

Pes Club Manager Coin Hilesi

Pes Club Manager Coin Hilesi adı altında indirdiğiniz apk veya programlar bunları oyun içerisinde size ücretsiz olarak sunsa bile kimsenin bedava iyilik yapacağını düşünmüyorsunuzdur umarım. Genellikle bu tür programlar içerisine yazılan zararlı yazılımlar ile kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmak için yapılıyor ve dağıtılıyor. Aynı zamanda rakip oyuncular ile gireceğiniz haksız rekabet oyundaki ortamı bozacaktır.

Bu tür şeylerin önüne geçmek adına Pes Club Manager hilesi kullananlar artık daha dikkatli olmaları gerekiyor çünkü büyük cezalar yolda.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.