Phonk Brawl Stars APK İndir (2022)

 Phonk Brawl Stars APK İndir (2022)
Okunuyor Phonk Brawl Stars APK İndir (2022)

Phonk Brawl APK İndir ile 2022 yılında oyunun güncel dosyalarını son sürüm olarak indirebilirsiniz. Tüm kahramanlar ve modları bedava oynamaya başlayın. Gerçek oyunda yaşayamadığınız deneyimler bu oyunda tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. 2022 yılı içerisinde gerçekleşecek olan tüm Phonk Brawl APK güncellemelerini sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda bizim hiç bir zaman illegal dosyalar paylaşmadığımızı takipçilerimiz biliyor. Bu yazılarımızda yine Phonk Brawl APK İndir gibi illegal dosyalara yer vermeyeceğiz. Burada konuyla ilgili yaptığımız tüm araştırma içeriklerimizi paylaşacağız. Oyuncuların aradıkları Phonk Brawl Stars hakkında merak edilenlere de yer ayırılacak.

Phonk Brawl Stars APK İndir

Phonk Brawl Stars APK hem ülkemiz hem de yurt dışında milyonlarca oyuncu tarafından takip edilen bir sisteme sahip. 2022 yılında gerçek Brawl Stars oyununa gelecek güncellemelerin bir kopyasını hazırlayan Phonk Brawl APK dosyaları olacaktır. Bunun için sizlerle 2022 içerisinde her zaman son sürüm ile ilgili bilgileri aktaracağız.

Nulls Brawl APK (2021)
Phonk Brawl APK (2022)

Daha önce konu hakkında çok fazla içerik oluşturduk. Tüm bu içeriklerimizde Phonk Brawl APK için hazırlanan yabancı kaynaklara ait siteler ve dosyaları incelemiştik. Bu yazımızda da 2022 için hazırlanan ve paylaşılacak olan Phonk Brawl Stars APK dosyalarını incelemeye devam edeceğiz.

Phonk Brawl Stars APK Nedir?

Phonk Brawl Stars APK, Mobil cihazlar için hızlı, 3’e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu! Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynayın.

2022 de Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçıyı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Özel kostümler toplayın ve farkınızı ortaya koyun. Phonk Brawl Stars APK evreninin dört bir yanındaki gizemli mekanlarda savaşın.

ÇOK SAYIDA OYUN MODU
– Elmas Kapmaca (3’e 3): Takım çalışmasıyla rakip takımı yenmek gerekiyor. Kazanmak için 10 elmas toplayıp elde tutmalısınız. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor.
– Hesaplaşma (Tek/Çift): Herkesin kendi başına olduğu ve hayatta kalmaya çalıştığı oyun modu. Savaşçınız için haritadaki güçlendiricileri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Şimdiye kadarki en eğlenceli savaşta son savaşçı olmaya çalışın. Herkes herkese karşı!
– Savaş Topu (3’e 3): Yepyeni bir oyun modu! Futbol becerilerinizi sergileyin ve diğer takımdan önce iki gol atmaya çalışın. Burada kırmızı kart yok.
– Ödül Avı (3’e 3): Yıldız kazanmak için rakipleri avlıyorsunuz. Yok edildiğinizde başınızdaki ödül düşmana geçiyor. En fazla yıldıza sahip takım kazanıyor.
– Soygun (3’e 3): Takımınızın kasasını korurken rakibin kasasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice veya savaşarak ulaşmak size kalmış.
– Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE (oyuncu bilgisayara karşı) ve PvP (oyuncu oyuncuya karşı) oyun modları.
– Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi eleme turlarını geçip Phonk Brawl Stars APK e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

Phonk Brawl YENİ SAVAŞÇILAR AÇIN, SAVAŞÇILARINIZI YÜKSELTİN
Güçlü süper özelliklere sahip çeşit çeşit savaşçı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Phonk Brawl Stars APK PASS
Görevleri tamamlayıp savaş kutularını açın, elmas, rozet ve özel Phonk Brawl Stars APK Pass kostümü kazanın! Her sezon yeni içerikler geliyor.

Phonk Brawl YILDIZ OYUNCU OLUN
Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselip en iyi savaşçı olduğunuzu gösterin!

Nulls Brawl Stars APK
Phonk Brawl Stars APK

Phonk Brawl SÜREKLİ YENİ İÇERİK
Zamanla yeni savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları gelecek.

LÜTFEN DİKKAT! Phonk Brawl Stars APK ücretsiz bir oyundur ama bazı oyun öğeleri gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Phonk Brawl Stars APK indirmek ve oynamak için en az 9 yaşında olmanız gerekmektedir.

Phonk Brawl APK Özellikleri:
– Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar
– Mobil cihazlar için hızlı, çok oyunculu bir savaş oyunu
– Yeni, güçlü savaşçıları açın. Her birinin kendine özel saldırısı ve süper yeteneği var.
– Her gün yeni etkinlikler ve oyun modları
– Tek başına veya arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.
– Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselerek kendinizi gösterin
– Taktik geliştirmek ve birlikte savaşmak için bir kulübe katılın veya arkadaşlarınızla kendi kulübünüzü kurun
– Yeni görünümler açarak savaşçılarınızı özelleştirin
– Oyuncuların tasarladığı haritalarla her zaman savaşacak yeni alanlar

Phonk Brawl APK İndir (2022)

Phonk Brawl APK İndir adı altında 2022 yılındaki son sürüm dosyalarına ait güncel bilgiler bu başlık altında listelenecektir. Phonk Brawl Stars gibi illegal dosyaları paylaşmıyoruz. Fakat bu dosyaları paylaşan yabancı siteleri güvenliğiniz için inceliyoruz. Daha önce binlerce oyunu Phonk Brawl APK fikrinden caydırarak gerçek oyuna yönlendirdik. Bunun sebeplerini ve neden önemli olduğunu anlayacaksınız.

Nulls Brawl APK İndir (2021)
Phonk Brawl APK İndir (2022)

2022 içerisinde yüzlerce farklı site ve sayfa açılacaktır. Özellikle yabancı kaynaklar tarafından hazırlanan Phonk Brawl APK İndir isimli bağlantıların içerisinde zararlı yazılımlar bulunuyor. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu yüzden bu tür illegal oyunlar yerine gerçek oyunları oynamanızı öneriyoruz.

Phonk Brawl APK Sistem Gereksinimleri

Phonk Brawl APK oyununu oynamak isteyenler cihazlarının sistem gereksinimlerini oyun ile karşılaştırabilirler. Bu sayede oyunu denemeden önce cihazlarının Phonk Brawl APK çalıştırıp çalıştıramayacağını öğrenmiş olur.

Gereken Android sürümü: 4.3 ve sonrası


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
639 okunma
okunma5918
0 yorum