Photoshop (PS) Camera APK İndir – 2020

Photoshop (PS) Camera APK İndir – 2020

Photoshop (PS) Camera APK İndir ile 2020 yılında Android cihazlarınıza özel bir fotoğraf düzenleme uygulamasını inceledik. Gelin sizde bizimle birlikte öğrenin. Adobe tarafından mobil cihazlar için geliştirilen dünyanın en popüler fotoğraf düzenleme aracı. Özellikle bilgisayar ve tablet cihazlarda profesyonel olarak fotoğraf düzenlemek isteyenlerin tercih ettiği çok gelişmiş bir programdır. Şimdi’de mobil kullanıcılar için geliştirilen Adobe Photoshop Camera uygulaması içerisinde bulundurduğu hazır filtre efektleri ve düzenleme araçları ile kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Tamamen ücretsiz olarak Adobe tarafından paylaşılan PS Camera APK uygulamasını indir ile çok kolay bir şekilde cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Genellikle uygulama mağazaları üzerinden sorun yaşayan kullanıcılar bu tür APK dosyalarını İnternet üzerinden indirmeye çalışıyorlar. Eğer uygulama mağazanızda bir sorun yoksa herhangi bir İnternet sitesi yerine uygulamayı mağazadan indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Camera APK

Adobe Photoshop Camera APK, Android cihazlar için Adobe tarafından tasarlanan resmi fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Çektiğiniz fotoğraflara uygulama sayesinde eşsiz efektler ekleyebilir ve dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Günümüzde popüler olan fotoğraf düzenleme uygulamaları gibi hazır efektler’de bulunan Photoshop Camera APK uygulaması aynı zamanda kullanıcılarına sınırsız düzenleme yetkisi veren özellikleri’de barındırıyor.

Adobe Photoshop Camera APK
Adobe Photoshop Camera APK

Hayalinizde canlandırdığınız ve fotoğraflarınıza en uygun olacak düzenlemeleri bu uygulama sayesinde hayata geçirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Photoshop Camera APK uygulamasına ait detayları aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz tüm sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Photoshop Camera APK İndir

Photoshop Camera APK İndir ile 94 MB boyutundaki uygulamayı Android cihazlarınıza kurabilirsiniz. Uygulama resmi mağazalarda ücretsiz olarak sunulmaktadır. Google Play Store üzerinden sorun yaşayanlar resmi Adobe sitesinden’de uygulamayı yükleyebilirler. Bizde bu işlemi yapmakta zorlanan kullanıcılar için uygulamanın kısayolunu buradan sunuyoruz.

Photoshop Camera APK İndir
Photoshop Camera APK İndir

PS Camera APK uygulamasını sizler için cihazlarımıza yükleyip denedik. Oldukça sorunsuz ve basit bir arayüze sahip. Bu’da benzeri diğer uygulamalardan daha fazla ilgi görmesini sağlıyor. Aynı zamanda içerisinde bulunan özellikleri’de ücretsiz olarak kullanabilmemiz ayrıca güzel. Benzeri rakip uygulamalar çoğu düzenleme özelliklerini belirli ücretler ile izin veriyor. Fakat Photoshop Camera APK uygulaması kullanıcılarına tüm özelliklerini ücretsiz olarak sunuyuor.

PS Camera APK Nedir?

Adobe Photoshop Camera, çekim yapmadan önce fotoğraflarınız için en iyi filtreleri ve efektleri eklemenizi sağlayan ücretsiz, akıllı bir kamera uygulamasıdır. En sevdiğiniz sanatçılardan ve etkileyicilerden esinlenilen tonlarca Insta değerinde lens ve filtre ile benzersiz tarzınızı gösterin. Photoshop becerisine ihtiyaç duymadan, dünyanızı – kendi tarzınızla – paylaşmak kolaydır.

Photoshop Kamera, muhteşem selfie’ler, yiyecek ve manzara çekimleri ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan inanılmaz AI destekli özelliklerle doludur. Otomatik ton ve portre kontrolü gibi hızlı düzeltmeler, parmağınızla basitçe dokunarak veya kaydırarak yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

  • FİLTRELERLE EĞLENCE: Tek bir dokunuşla Photoshop filtreleri ve efektleri uygulayın. 80’den fazla özel filtreyle, bunları içeri ve dışarı değiştirmek ve sık kullanılanlarınızı tekrar tekrar kullanmak için kaydetmek kolaydır. Filtre kütüphanesi şunları içerir: Portre, Stüdyo Işığı, Bloom, Pop Art, Spektrum, Desync, Yiyecek, Manzara, Doğal Gökyüzü, Analog, Gece Kaydırma, Komik Gökyüzü, Yıldızlararası, Düş Kapanı, Göksel, Büyük Boyut, Çift Expo, Prizma, Renk Yankı, Karışık Medya, Mavi Gökyüzü, Artful ve daha fazlası.
  • GERÇEK ZAMANLI FOTOĞRAF ETKİLERİ: Photoshop ve AI destekli düzenlemenin büyüsü ile daha iyi fotoğraflar çekin.
  • OTOMATİK TON: Photoshop Fotoğraf Makinesi, parlaklık ve gölge alanları arasında aşırı bir fark olmadan “gerçek hayatı” doğru bir hale getirir.
  • İÇERİK ÖDÜLÜ ÖNERİLERİ: Çekimlerinizi seçin, gerisini Photoshop Camera yapın. En iyi sonucu elde etmek için hangi efektlerin uygulanacağını bilir, bu nedenle doğru aydınlatma ve odaklama söz konusu olduğunda daha fazla sorun yoktur.
  • PORTRE KONTROLLERİ (Bokeh, Yüz Mesafesi, Yüz Işığı, Yüz Yeniden Yaklaştırma): Photoshop Kamera’daki Yüz Işığı özelliği, keskin gölgelerin görünümünü ortadan kaldırarak aydınlatma için optimize eder (okuma: artık göz altı torbası yok). Grup özçekimleri için Photoshop Kamera, her bir konunun nereye yerleştirildiğini tanır, böylece bozulma olmaz. Ve Bokeh özelliği, bulanıklaştırma efektlerinin hızlı bir şekilde uygulanmasını kolaylaştırır.
  • ETKİLEYİCİ İLHAM ALMAYAN LENSLER: Özel tasarlanmış lenslerini kullanarak en sevdiğiniz içerik oluşturucuların gözünden kendinizi görün. Her zaman yeni lensler ve efektler eklenir, böylece keşfedilecek bir şeyler vardır.
  • SOSYAL İÇİN OLUŞTURUN: Yüksek kaliteli fotoğrafları kolayca yakalayın ve en sevdiğiniz sosyal ağda paylaşın.
PS Camera APK
PS Camera APK

Adobe Photoshop Camera APK hakkında güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.