e
sv

Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? (Son Durum)

366 Okunma — 18 Aralık 2022 15:03
Piiz "Mehmet Dudarık" Kimdir? (Son Durum)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Piiz grubu 2003 yılında kurulmuştur. Çok sayıda bar ve konser performansından sonra grup tekrar yeni bir oluşum içine girmiştir. Grubun kurucusu olan Ahmet (bas gitar) ve Volkan(elek.gitar)2004 yılının eylül ayında yine Eskişehir grubu olan absolution’dan onur(davul)ve manisa limon grubundan erhan(vokal-elek.gitar)ı bünyesine katarak yoluna devam etmiştir.grup bu haliyle ilk performansını 13 ekim’de direc-T‘i grubuyla beraber eskişehir rağbet barda göstermiştir. Daha sonra gruptan ayrılan volkan’ın yerine yine absolution grubundan doğa’yı(elek.gitar)kadrosuna dahil etmiştir.
Beste ruhunu bu kadrosuyla yakalayan grup, ankara’da bulunan ‘midasın kulaklığı’ ve ‘çsm’ stüdyolarýnda demo kayıtları yapmıştır. Gitar vokal erhan tonbul’un gruptan ayrılmasından sonra sesine ve sahnesine çok güvendiği eskişehirin en sağlam seslerinden Emir Yaşar’la anlaşarak grup ruhunu tekrar yakalamıþtır. Son olarak gruba dahi olan muzaffer (muzo)klavyesiyle hem bestelere hem de coverlara yenilik getirmiştir. Grubun şuan ki ve gelecekteki amacı bestelerini daha geniş kitlelere duyurabilmek için albüm yapmaktır ve bu yolda da ilerlemektedir.

Amacımız Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir?

Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

Piiz "Mehmet Dudarık" Kimdir? (Son Durum)
Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? (Son Durum)

Yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi:

“Sevgili kardeşimiz, grubumuzun davulcusu Mehmet Dudarık, geçtiğimiz çarşamba günü Ankara’da verdiğimiz konser sonrasında, tanımadığı bir şahsın ‘ayağa basma’ bahanesiyle sataşması sonrası, arkası dönük bir şekilde telefonla konuşurken saldırıya uğramıştır. Kafasına aldığı çok sayıda darbe sonrası hastaneye kaldırılan davulcumuzun hayati tehlikesi devam etmektedir ve yoğun bakımda bulunmaktadır. Saldırgan şahıs, kolluk kuvvetleri tarafından yakalanmış ve adli süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna ve sevenlerimize üzüntü ile duyururuz.”

Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Piiz “Mehmet Dudarık” Kimdir? (Son Durum)