e
sv

Piranha 1315 Araç Kamerası İnceleme

1134 Okunma — 06 Kasım 2020 18:54
Piranha 1315 Araç Kamerası İnceleme
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Piranha 1315 araç kamerası uygun fiyatlı bir ürün olarak öne çıkmayı başardı. Bildiğiniz üzere Piranha ürünleri A101 gibi market zincirlerine gelmesi ile de ünlü çünkü bu marka genelde çok ucuz ürünler üretiyor. Klavye Mouse ikilisinden tutunda tadilat malzemesine kadar geniş bir ürün klasmanı var. Açıkçası ben bunu sağlıklı görmüyorum.

Evet tabi ki de bir ürünü kaliteli yapan fiyatı değildir. Ürünü kaliteli yapan kullanılan malzemesidir. Bu birçok şey için geçerli mesela dolar kurunun anlık olarak 9 rakamına çok yakın olduğu bu dönemde marketlerde 15 veya 20 Türk Lirasına kulaklık görüyorum. O kulaklı elin ülkesinde 1 Dolar. Şimdi size sorayım. Siz 1 TL olan bir kulaklık alır mıydınız? Teknoloji dolar birimi ile ölçülür bu yüzden bu soruyu sordum. İyi ki şuan 1 TL olan bir üründen bahsetmiyoruz. Bu sefer fiyat performans diyelim.

Piranha 1315 Araç Kamerası Özellikleri

Piranha 1315 Araç Kamerası Özellikleri
Piranha 1315 Araç Kamerası Özellikleri

Bu model için orta kalite bir ürün yorumu yapılabilir. Bir web cam kadar olamasa bile anlık olarak düzgün çekimler yapabiliyor. Yalnız gece için düzgün bir kalitesi falan yok. Gündüz ise güneş ışığı vurur ise görüntü direk iptal sadece ışık kaydeder. Piranha 1315 Araç Kamerası Özellikleri;

Video çözünürlüğü: 1080p

Fotoğraf çözünürlüğü: 12 mp

Hafıza: Micro SD Kart desteği

Güç girişi: 12-24v

Dahili Mikrofon: Var

A101 Piranha 1315 Araç Kamerası Yorumları

Ben sizin için bir e-satış sitesinde ürün için yapılan yorumlardan bazılarını topladım.

“Kamerayi monte ettikden sonraki ilk 4 gunluk gozlemim ise yariyor , oncelikle sarsinti ve titresim yok , kayit goruntusu anlasilir seviyede , buyuk degil , camda yer kaplamiyor. Direk gunes vurdugunda goruntu yok , gece cektigi goruntu  kalitesi dusuk. Ise yariyor . Cok profesyonel birsey aranmiyorsa alinabilir.”

A101 Piranha 1315 Araç Kamerası Yorumları
A101 Piranha 1315 Araç Kamerası Yorumları

“Ürün bugün eline geçti cuma günü gece sipariş ettim bugün kargo geldi sürat cargo ile geldi kargo firma dandik olsada Ürün gayet güzel paketlenmiş darbeye karşı koruyucu ürün kibar güzel hafıza kartı taktım kontak açılınca ürün otomatik açılıyor kayıta geçiyor görüntü güzel resimde çekiyor 32 gb hafıza kartta 3 buçuk saat kayıt ediyor kayıtları 10 ar dakika ile kayıt ediyor bence ürün şık küçük camda yer kaplamıyor bir hafıza kartı 40 tl iken bu ürün bu gitara bedava satıcı vence işini iyi yapıyor ben gayet memnunum”

“Ürünü alalı 50 gün oldu ama çalışmıyor. Araç giderken arada bir açılmaya çalışıyor ama hemen kapanıyor. Kayıt kalitesi iadere adere seviyede idi. Gece kayıtları haliyle biraz daha kötü ama aldığınız ürünün fiyatı ile ancak o kadar olur zaten. Usb yerine direk çakmağa takılır halde yapmışlar. Dolayısı ile çakmak girişi çoğaltıcı da almak zorunda kaldım. Benim puan kırmama ana sebep cihazın 2 ayı doldurmadan bozulması idi. 1-2 sene dayansa 3-4 yıldız alırdı.”

Piranha 1315 Araç Kamerası Kullanım Kılavuzu

Cihazın çok derin bir kullanım kılavuzu yok zaten gerekte yok USB ile araca bağlanıp kayıt tuşuna basıp kullanmaya başlıyorsunuz. Gerekli bütün belgeler satın aldığınız zaman beraberinde sizlere ulaşıyor.

Piranha 1315 Araç Kamerası Kurulumu

Piranha 1315 Araç Kamerası Kurulumu
Piranha 1315 Araç Kamerası Kurulumu

Kurulum için yapmanız gereken tek şey ön ekrana yola bakacak şekilde takmak. Bunun için kamera üstünde vantuz bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey yukarı doğru bastırmaktır.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Piranha 1315 Araç Kamerası İnceleme