Piranha 9919 Akıllı Saat İncelemesi

Piranha 9919 Akıllı Saat İncelemesi. Piranha 9919 Akıllı Saat Özellikleri. Piranha 9919 Akıllı Saat Kurulum ve Ayarları. Piranha 9919 Akıllı Saat Fiyatı. Piranha 9919 Akıllı Saat Kullanıcı Yorumları. Günümüzde giyilebilir teknoloji kullanmak oldukça sıradan bir durum haline geldi. Giyilebilir teknolojiden kastım akıllı gözlük, akıllı bileklik veya akıllı saatlerdir. Belirtmem lazım ki her yerde akıllı saat olarak gözüken Piranha 9919 aslında bir akıllı bilekliktir. Akıllı saatlerin yapabildikleri çok fazladır ve Piranha 9919 bu fonksiyonlara sahip değildir. İsterseniz incelemeye geçelim.

Piranha 9919 Akıllı Saat İncelemesi

Piranha 9919 Akıllı Saat
Piranha 9919 Akıllı Saat

Her yerde akıllı saat olarak gözüken Piranha 9919 aslında bir akıllı bilekliktir. Akıllı saatlerin yapabildikleri çok fazladır ve Piranha 9919 bu fonksiyonlara sahip değildir. Hatta bazı akıllı bileklerde olan dokunmatik ekran özelliğini de bünyesinde barındırmıyor.

Ekranın alt kısmında bulunan bir tuş aracılığı ile akıllı saat görünümüne sahip olan akıllı bilekliğin vaat ettikleri sahip olduğu teknolojiye ve fiyatına göre çok uçuk duruyor. Apple Watch saatlerin en son modellerinin yapmak için bir sürü sensör kullandığı işlemleri. Piranha 9919 gerekli teknolojiye sahip olmadan yaptığını söylüyor ve uygulamasından bazı veriler sunuyor. 

Reklam Alanı

Piranha 9919 Akıllı Saat Özellikleri

Akıllı bilekliğin yapabildiğini söylediği özellikler sırasıyla; uyku takibi, kalp ritmi, tansiyon ölçümü, kandaki oksijen oranı bildirimleri gösterme ve tabi ki anlık saat gösterme ama bence yapabildiği iki şey var onlarda WhatsApp bildirimlerinizi göstermek ve anlık olarak saat’in kaç olduğunu göstermek.

Piranha 9919 Akıllı Saat Kurulum ve Ayarları

İlk olarak bilekliği aldıktan sonra kutu içerisinde bulunan kullanım kılavuzu ile gerekli yazılımını telefonunuza indiriniz. Sonrasında qr kod ile okutabilirsiniz. Devamında yapmanızı gerektiren bir şey yok sadece şarj ediniz. Sonrasında kullanabilirsiniz.

Piranha 9919 Akıllı Saat Fiyatı

Zamanında A101 gibi zincir bir market bünyesinde 80 TL’ye satılmış açıkçası 80 TL’ye sahip bir ürün de ancak WhatsApp bildirimleri ile saat gösterebilir.

Reklam Alanı

Piranha 9919 Akıllı Saat Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı yorumları belli insanlar telefonlarını bağlayıp bildirimlerini kontrol etmek için kullanıyor. Onun dışında diğer çoğu kullanıcı oldukça sinirli. Sebebini tahmin etmek zor değil. Uyku takibi yapabildiğini söyleyen bir alet 1 ay sonra bile veri sunmuyor.

12
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.