PK XD Bedava Zengin Hesaplar Listesi (2023 Şubat)

PK XD Bedava Zengin Hesaplar Listesi (2023 Şubat)

PK XD Bedava Zengin Hesaplar Listesi (2023 Şubat) için çok fazla bilgi olmasına rağmen hakkında güncel ve doğru bilgilerin bulunmaması sebebiyle içeriğimizi oluşturduk. Amacımız sizlere hem bu konuda en doğru bilgileri sunabilmek, hem de işinize yarayacak olan bilgileri bir başlık altında toplayabilmek.

PK XD Zengin Hesaplar Listesi (2023 Şubat) bir şekilde oyunda kullanabileceğiniz ücretsiz hesapları kapsamaktadır. Bu hesapların içerisinde yer alan tüm oyundaki karakterler ve kostümleri ile sanki bir hileli oyun oynarmış edasına kapılabilirsiniz. Türkiye ve yurt dışından toplanan ücretsiz hesaplar burada birleştirilmektedir. Her ay yeni hesaplar eklenmeye devam edilerek sizlere sürekli güncel bilgileri aktaracağız.

PK XD Zengin Hesaplar Listesi (2023 Şubat) sayesinde çok özel hesaplara sahip olabilirsiniz. Yeni karakterler ve kostümlerin olduğu 2023 yılında, yüzlerce bedava hesabı buradan sizlere dağıtacağız. Supercell tarafından geliştirilen mobil platformun en popüler aksiyon oyunu Brawl Stars için bedava gmail hesapları dağıtmaya karar verdik. Kesinlikle burada dağıtmayı planladığımız hesaplarımız çalıntı veya illegal değildir. Kendimiz tasarından daha önce açılan hesaplar içerisine elmas çekilerek özel karakterler ve kostümlerle dağıtılıyor. Daha sonra aşağıda anlattığımız şekilde sizlere dağıtıyoruz. Gmail hesapları ile oluşturduğumuz Brawl Stars hesaplarını bir başkası ele geçiremez. Böylelikle sizler güven içerisinde dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

PK XD Bedava Zengin Hesaplar Listesi (2023 Şubat)

PK XD Zengin Hesaplar Listesi (2023 Şubat) adı altında düzenlediğimiz organizasyonda her ay oyunculara bedava hesaplar dağıtılacaktır. Herhangi bir ücret ödemeden sadece katılım sağlayarak kazanma fırsatı sağlayabilirsiniz. Çekiliş gibi bir sistem bulunmamaktadır. Yorum yapan oyuncuların bir listeye eklenmesi ile gerçekleşecek. Milyonlarca oyuncusu bulunan Brawl Stars ülkemizde de çok popüler mobil oyunlar arasında yer alıyor. Oyuncular bedava hesaplar isteyerek oyunda erişemedikleri karakterler ve kostümleri bu bedava hesaplarda arıyorlar. Bizde sizler için oluşturduğumuz hesaplara elmas çekiyor ve sonrasında yeni karakterleri satın aldıktan sonra sizlere veriyoruz. Bunu yapma amacımız sizleri çalıntı ve sahte hesaplardan uzaklaştırmak, ayrıca hile gibi illegal yazılımları kullanmanızı önlemek.

PK XD Bedava Zengin Hesaplar Listesi
PK XD Bedava Zengin Hesaplar Listesi

Bunun için öncelikle aşağıda maddeler halinde verdiğimiz 2 kuralı yerine getirmeniz gerekmektedir. Aksi halde verilen bedava gmail hesapları ve şifrelerinden yararlanamazsınız. Hesaplar sizlere teslim edilmeden önce kuralları yerine getirip getirmediğiniz kontrol edilecektir. Sonradan yapılan veya hiç yapılmayan katılımcılar bu ödüllerden yararlanamayacaktır. Hiç bir sponsor olmadan gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikleri paylaşarak destek olabilirsiniz. Brawl Stars ile ilgili güncel haberleri sizlerle paylaştığımız gibi bu tarz yardımcı olacak içerikler de üretmek istiyoruz. Eğer sormak istediğiniz veya yapmamızı istediğiniz bir şeyler varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

  • Yazıyı Paylaş (Kontrol Edilecek)
  • Yazıya Yorum Yap (Kontrol Edilecek)

Yukarıda verilen 2 kuralın yapılması gerekmektedir. Aksi halde listeye girseniz dahi sıra size geldiğinde hesaplar teslim edilmez. Hazırladığımız listede oyunculara sırayla hesaplar verilecektir. 2023 yılı boyunca konu güncellenecektir.

405
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Zehra dedi ki:

    Selam ben Zehra