PK XD Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek? 2022

 PK XD Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek? 2022
Okunuyor PK XD Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek? 2022

PK XD Güncelleme Ne Zaman Gelecek? sorusunu 2022 yılının her ayına özel olarak cevaplıyoruz. Gelecek olan son güncellemenin tam tarihi ve içeriği hakkındaki bilgilere buradan ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda oyuncuların güncelleme hakkında merak ettikleri diğer soruları da yanıtlayacağız. Afterverse Games tarafından geliştirilen ve tüm dünyada severek oynanan popüler mobil aksiyon oyunuyla ilgili sürekli içerik üretmeye özen gösteriyoruz. Ülkemizde oyun haberleri sektörünün mobil oyuncuların meraklarını giderecek içerikler oluşturmamasından dolayı bu boşluğu biz kapatma çabasındayız. Kendisini sürekli geliştirmek için her ay farklı güncellemeler getiren PK XD oyununu oynayanlar içerisinde bulundukları ayın hangi gününde yeni güncellemenin geleceğini merak ediyorlar.

PK XD Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

PK XD Güncelleme Ne Zaman Gelecek? sorusu için bir tarih verdiğimizde bu içeriği değersiz kılacaktır. Çünkü her ay bir birinden farklı güncellemelerin gelmesinden dolayı sizlere güncel bir içerik sunmak istiyoruz. Bu doğrultuda Nisan ayında olduğu gibi 2022 yılı boyunca her ay sizlere bu içeriklerden oluşturarak güncellemenin ne zaman geleceğiyle ilgili bilgileri sunacağız.

PK XD Güncelleme Ne Zaman Gelecek?
PK XD Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Genellikle PK XD’a gelen güncellemeler yeni karakter, oyun modu, etkinlik, harita, kostüm v.b. gibi büyük yenilikler içeriyor. Aynı zamanda güncellemelerin ardından tüm oyunculara verilen hediyelerde herkesi mutlu etmeyi başarıyor. Oyuncuların yeni bir aksiyona yelken açacakları güncelleme haberlerinden detaylı bilgi alabilmeleri ve bunun ne zaman geleceği hakkındaki tarihleri buradan paylaştık.

PK XD Güncellemesi Ne Zaman? (2022)

PK XD Güncellemesi Ne Zaman? sorusu adı altında verilen bilgiler 2022 gerçekleşecek olan güncellemelerin tarihini içermektedir. Korona virüsü tedbirleri kapsamında çalışanlar eskisi kadar tam verimli çalışamadığı için gelecek olan güncellemelerde aksaklıklar yaşanabiliyor. Brawl Talk tarafından güncellemelere ait bilgilerin duyurulduğu tarihten yaklaşık 1 hafta içerisinde yeni güncelleme gelecektir. 5 – 9 Nisan tarihleri arasında PK XD güncellemesi gelecektir. Bu güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek olanları aşağıdaki resmi videodan izleyebilirsiniz.

PK XD Güncelleme Nasıl Yapılır?

PK XD oyununa güncelleme geldiği zaman Android veya İOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda otomatik olarak gerçekleşir. Oyuna her zamanki gibi giriş yapmak için tıkladığınız anda yeni güncellemeye ait dosyalar yüklenecektir. Eğer güncelleme otomatik olarak yapılmazsa uygulama mağazasına giriş yapın. Arama kısmına “PK XD” yazdıktan sonra gerçek oyuna tıklayın, orada “Güncelle” yazısı olacaktır. Buradan rahatlıkla yeni güncellemelerinizi manuel olarak gerçekleştirebilirsiniz.

PK XD Yeni Karakter Ne Zaman Gelecek? (2022)

PK XD Güncellemesi sonrasında sunulan yeni karakter oyuna eklenecektir. Her ay gelen güncellemelerin önemine göre bunların tarihlerinde değişiklikler olur. Fakat PK XD isimli resmi YouTube hesaplarında yayınlanan videolarda yeni karakterler tanıtıldıktan sonra oyuna gelecek olan ilk güncellemeyle bu yeni karakterler de oyuna eklenecektir. Bu içeriğimiz 2022 ayında yapılacak olan güncellemelerle ilgili bilgileri içeriyor. Eğer resmi hesapta yeni karakterlerle ilgili bilgi paylaşıldıysa yukarıda verdiğimiz güncelleme tarihinde yeni karakterler de oyuna eklenmiş olur.

Siber Star olarak bu tür içerikler üretmeye devam edeceğiz. Eğer istediğiniz özel bir içerik varsa siberstar.com adresinden bizlere ulaşarak bildirebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın