Play Store’dan Uygulama İndiremiyorum 2020

Play Store’dan Uygulama İndiremiyorum 2020

Play Store’dan Uygulama İndiremiyorum 2020. Play Store’dan Uygulama İndiremiyorum Ne Yapmalıyım? Play Store’dan Uygulama İndiremiyorum Neden Olabilir? Bildiğiniz üzere Google Play Store Android işletim sisteminde bulunan uygulama marketidir. Bazen insanlar böyle sorunlar bildirebiliyor ama Google Play Store büyüklüğünde öneme sahip bir uygulamanın hata vermesi çok nadir karşılanan bir durumdur. İsterseniz neler yapabileceğimize bakalım.

Play Store’dan Uygulama İndiremiyorum Ne Yapmalıyım?

İlk olarak gmail hesabınız ile Google Play Store uygulamasının açıldığına emin olunuz eğer depolamanın var ise sol tarafı sağa doğru kaydırıp uygulamalar bölümüne girip güncellenmesi gereken her şey’i güncelleyiniz. Aralarında Google Play Store’a ait bazı güncellemeler olabilir. İnternetinizin çalıştığından emin olun. Emin olmak için YouTube ile bir video açıp deneyebilirsiniz.

Depolamanız bitti ise ve telefonunuz SD kart desteğine sahip ise SD kart alıp takınız ve C diskindeki gereksizleri SD kart içerisine atınız eğer SD kart desteği yoksa kullandığınız telefonun operatörünüzden veya İPhone kullanıyorsanız İcloud ile bulut hafıza kiralayın ve aylık 10-20 TL ödemesi olur.

Play Store'dan Uygulama İndiremiyorum Ne Yapmalıyım?
Play Store’dan Uygulama İndiremiyorum

En azından resim ve video gibi şeyler oraya gideceği için telefonunuzda yer açılır. En son olarak indirmek istediğiniz spesifik bir uygulamada sıkıntı var ise sizin beklemek dışında yapabileceğiniz bir şey bulunmamaktadır.

Play Store’dan Uygulama ve Oyun İndiremiyorum Neden Olabilir?

İlk olarak eğer Play Store uygulamasına girebiliyor ve ona rağmen herhangi bir uygulama indiremiyorsanız büyük ihtimalle depolamanız yetersizdir eğer direkt Google Play Store açılmıyor ise internetinizde sıkıntı vardır. Spesifik olarak indirmek istediğiniz uygulama hatalı veya bakımda olabilir. Google Play Store üyeliğiniz Google Play Store da açık olmayabilir.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.