e
sv

PlayStation 4 Fiyatları Ne Zaman Düşecek?

1160 Okunma — 07 Nisan 2020 11:43
PlayStation 4 Fiyatları Ne Zaman Düşecek?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PlayStation 4 Fiyatları Ne Zaman Düşecek? sorusunu soran oyuncular bu fiyatların neden arttığını’da bilmiyorlar. Konuyla ilgili detaylı bir araştırma yaptık. PlayStation 4 fiyatlarına gelen zammın sebebi korona virüs.

Ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada korona virüs salgınının etkileri hala sürüyor. Bu etkiler hayatın her alanını etkilediği gibi teknoloji dünyasını’da çok fazla etkiledi. Oyun, program, işletim sistemi ve yeni teknolojiler geliştirenler bile bu durumu askıya almak zorunda kaldılar. Çünkü korona virüs insanlara zarar verdiği gibi hem ekonomiye hemde işleyişe’de zarar veriyor.

PS 4 Fiyatları Ne Zaman Düşecek? Sorusunun Cevabı

PS 4 Fiyatları Ne Zaman Düşecek? Sorusunun Cevabı
PS 4 Fiyatları Ne Zaman Düşecek?

PlayStation 4 Fiyatları Ne Zaman Düşecek? sorusu her oyun sever tarafından çok sorulmaya başlandı. Fakat bunun cevabı net olarak ön görülemiyor. Korona virüsü yüzünden artan dolar kuru ülkemizdeki tüm teknolojik aletlerin fiyatlarını yükseltti.

Hem üretimin azalması hemde korona virüs yüzünden yaşanan ekonomik sıkıntılar fiyatları yükselmesini sağlamış oldu. 2000 TL civarına satılan PlayStation 4 aldığı zamlarla birlikte şuanda 4000 TL civarında satılıyor. Almayı düşünenler’de bu durumda tekrar fiyatın düşmesini bekliyor.

Korona Virüsünün etkileri dünyada geçmeye başladığı zaman ve her şey yoluna girdiğinde bu fiyatlar tekrar düşecektir. Fakat bu durum düzelmeden fiyatlar düşecek gibi görünmüyor.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PlayStation 4 Fiyatları Ne Zaman Düşecek?