Playstation 4 Sıfırlama Rehberi

Playstation 4 Sıfırlama Rehberi

Playstation 4 Sıfırlama Rehberi. Playstation 4 Sıfırlama Nasıl Yapılır? Playstation 4 Sıfırlama İptal Etme. Playstation 4 Sıfırlama Ne Kadar Sürer? Playstation 4 Sıfırlama Sonrası Oyunlar Silinir mi? Soruları yeni nesil Playstation 5 konsolu’nun tanıtımı ile çok sorulmaya başladı.

Büyük ihtimalle insanlar sahip oldukları konsolları ya satacak ya da bir aile ferdine hediye edecek ama bundan önce doğal olarak sıfırlamak istiyor. Hadi sizlere bu Playstation 4 Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır? Onu anlatalım.

PS4 Sıfırlama Nasıl Yapılır?

PS4 Sıfırlama Nasıl Yapılır?
PS4 Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Aslında yapmanız gereken şey çok basittir. İlk önce yukarıdaki bölümde sola doğru kaydırarak ayarlar kısmına giriniz. Ayarlar kısmı açıldıktan sonra ayarlar içerisinde en aşağıya inerseniz orada “ sıfırlama “ seçeneğini görürsünüz. Sıfırlama yazısına tıklarsanız karşınıza iki seçenek çıkar. Hızlı sıfırlama ve tam sıfırlama. Hızlı sıfırlama yapıldıktan sonra hesap verileri geri gün yüzüne çıkartılabilir. Bu yüzden size tavsiyem Tam sıfırlama işlemini gerçekleştirmeniz.

PS4 Sıfırlama İptal Etme

PS4 sıfırlama işlemini iptal edemezsiniz. Birçok yazılım hatasına sebep olur. O yüzden böyle durumlarda korkulması gereken diğer şey elektrik kesintisidir. Umarım kimse’nin başına gelmez. 

PS4 Sıfırlama Ne Kadar Sürer?

Hızlı sıfırlama ayarı bir saatten önce bitebilir ama dediğim gibi bu ayar sonrası konsol uzman biri’nin elinde ise verileriniz tekrar gün yüzüne çıkarılabilir. Tam sıfırlama ise birkaç saat sürer ama en temiz sıfırlama yöntemidir.

PS4 Sıfırlama Sonrası Oyunlar Silinir mi?

PS4 konsolunuzu sıfırladıktan sonra bırakın oyunlarınızın silinmesini konsolu aldığınız ilk gündeki gibi bulursunuz. Yeniden hesap kullanıcı adı şifresi girmeniz gerekir.

56
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.