PlayStation 5 Dijital Sürüm Fiyatı Belli Oldu

PlayStation 5 Dijital Sürüm Fiyatı Türkiye için belli oldu diyebiliriz. Ne Zaman Gelecek? diye sorular sorulurken konsolun fiyatının ortalama tutarı açıklandı. Vatan Bilgisayar, resmi İnternet siteleri üzerinden PlayStation 5 Dijital Sürüm ürününün “Çok Yakında” geleceği şekilde duyurdu. Fakat Türkiye’de tam olarak ne zaman gelecek? ve fiyatı ne olacak? gibi bilgilerin cevaplarına yer vermedi. Bizde yaptığımız araştırmalarla merak edilen soruları cevaplamaya çalıştık.

PlayStation 5 Dijital Sürüm Nedir?

PlayStation 5 Dijital Sürüm, alışılagelmiş oyun CD’lerini çalıştırmamaktadır. Oynamak istediğiniz oyunları İnternet üzerinden indirmeniz gerekmektedir. PlayStation Store üzerinden oynamak istediğiniz oyunu satın alarak indirmeniz halinde PlayStation 5 Dijital Sürüm üzerinden oynayabilirsiniz. Mağazadan alacağınız PS5 oyunlarının CD’lerini takarak yükleyemez ve çalıştıramazsınız.

PlayStation 5 Dijital Sürüm
PlayStation 5 Dijital Sürüm

PlayStation 5 Dijital Sürümü Alınır mı?

Reklam Alanı

PlayStation 5 Dijital Sürümü Alınır mı? gibi sorular çok fazla sorulmaya başladı. Bu konuda kısaca görüşmelerimizi paylaşacağız. PlayStation 5 Dijital Sürümü alınır, günümüzde bilgisayar ve telefonlarımıza dahi bir oyun yüklerken İnterneti kullanıyoruz. PS5 Konsolunda beğendiğimiz bir oyun için yükleme yapmak kimseye zor gelmeyecektir. Ülkemizdeki ekonomik sorunlara baktığımız zaman PlayStation 5 Dijital Sürümü Fiyatı buna değebilir.

PlayStation 5 Dijital Sürüm Fiyatı

PlayStation 5 Dijital Sürüm Fiyatı, ürünü şuanda İnternet sitesine ekleyen Vatan bilgisayar üzerinden açıklanmamış durumda. Fakat yurt dışı fiyatları ve ülkemizdeki vergiler göz önüne alındığı zaman PlayStation 5 Dijital Sürüm Fiyatı; 6 Bin TL olacaktır.

Reklam Alanı
2
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.