PMGC 2022 Ne Zaman? (Hangi gün ve saat kaçta?)

 PMGC 2022 Ne Zaman? (Hangi gün ve saat kaçta?)
Okunuyor PMGC 2022 Ne Zaman? (Hangi gün ve saat kaçta?)

PUBG Mobile oyuncularının merakla beklediği turnuva olan PMGC 2022 Ne Zaman? sorusunu hangi günlerde ve saat kaçta? olacak şekliyle cevaplıyoruz. Etkinlik ve turnuva ile ilgili tüm detaylara güncel olarak buradan ulaşabileceksiniz. Başlayacak olan turnuvada ülkemizi temsil edecek olan takımlarında olması, ülkemizde turnuvayı takip edeceklerin sayısını bir hayli yükseltmiş durumda. Takımlarımızı büyük finalde görmek için onları desteklemek ve performanslarını izlemek isteyenler PMGC 2022 Ne Zaman? sorusunu bir hayli sormaya başladılar. Fakat bu konu hakkında resmi kaynakların dahi içerikler oluşturmaması ve oyuncuları aydınlatmaması bir çok soru işaretini yanıtsız bırakıyor. Bu sebeple bu tür sorularınızı cevaplamak adına bu içerik güncellenmeye devam edilecektir.

PMGC 2022 Ne Zaman?

PMGC 2022 Turnuvası 21 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup, 24 Ocak 2022 tarihinde son bulacaktır. Ülkemizdeki takımların katıldığı turnuvadaki liste de aşağıda verilmiştir. Oluşabilecek ertelemeler veya tarihlerin değişmesi durumunda güncel bilgiler yine sizlere buradan paylaşılacak. Aynı zamanda ülkemizi temsil edecek olan takımların hangi günlerde ve hangi saatlerde karşılaşmalar yapacaklarına dair bilgileri de yine sizlerle paylaşacağız. Eğer konuyla ilgili sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

PMGC 2022 Ne Zaman
PMGC 2022 Ne Zaman?
TakımÜlke
Kaos Sonraki RüyaTürkiye
Natus VincereRusya
Alpha7 EsportsBrezilya
Öfkeli OyunŞili
S2G EsportsTürkiye
1907 Fenerbahçe EsportsTürkiye

Günümüzde PUBG Mobile dünyanın en popüler oyunlarından biri ve Pubg Mobile otoritesi çeşitli Turnuvalar düzenleyecek. Ancak bu sefer PUBG Mobile Esports, Hindistan Rupisi’nde 3.490.000 USD olan en büyük turnuvaya ev sahipliği yapacak ve 25 Crore civarında olacak. PMGC 2022 turnuvasında, bu aşamaya gelmeden önce Ulusal Pub G Turnuvasını kazanacak 16 Kalifiye takım Davet edilecektir. Battlegrounds Mobile India Series 2021’den 1 Takım, Doğu Ligi Finallerinin En İyi 9 Takımı oranında toplam 16 takım var. ve Batı Ligi Finallerinden ilk 6 takım. Büyük Finaller için 21-Ocak-2022 ile 23-Ocak-2022 arasında her gün 6 maç olmak üzere toplam 18 maç yapılacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın