PMWl PUBG Puan Durumu (Güncel) 2023

 PMWl PUBG Puan Durumu (Güncel) 2023
Okunuyor PMWl PUBG Puan Durumu (Güncel) 2023

PMWl PUBG Puan Durumu kapsamında sunucunuzda bulunan takımların katıldığı yerel turnuvaları içermektedir. 2023 yılı boyunca yapılacak olan tüm EPMWl PUBG Puan Durumu hakkındaki güncel bilgileri buradan bulabileceksiniz. Bu PMWl PUBG Puan Durumu turnuvalarına nasıl kayıt olabileceğinizi ve hangi ödüllerin dağıtıldığını da öğrene bileksiniz. Aynı zamanda turnuvalar hakkında oyuncuların merak ettikleri tüm sorular da burada cevaplanacak. Tencent Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler Hayatta kalma oyunu düzenlediği turnuvalarla da adını duyurmayı başarıyor. Oyuncularına verdiği önemi en az düzenlediği küçük ve büyük turnuvalarla dahi anlayabiliyoruz. Bu turnuvalara katılarak hem adınızı duyurmak hem de ödüllerden yararlanmak isteyen binlerce takım bulunmakta.

PMWl PUBG Puan Durumu – 2023

PMWl PUBG Puan Durumu arayışı içerisindeki oyuncular 2023 ayı içerisinde gerçekleşecek olan tüm turnuvalara aşağıdan kayıt olabilirler. Yalnızca oyun tarafından düzenlenen turnuvalar bulunmamaktadır. Farklı platformlar ve kuruluşların düzenledikleri turnuvalara katılımı da yine aşağıdan sağlayabiliyorsunuz. Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunu PUBG Mobile için turnuvalar düzenlenmeye devam ediliyor. Ülkemizde de çok büyük bir kitlesi bulunmasından dolayı her ay bir turnuva ile karşılaşmak çok normal. Fakat çoğu PUBG Mobile oyuncusu 2023 yılında düzenlenen resmi veya farklı turnuvalarla ilgili bilgilere ulaşamıyorlar. Haberleri olmadıkları için de turnuvalara katılamıyor ve ödülleri kazanamıyorlar. Bizde sizler için her ay turnuvalarla ilgili bilgiler vereceğimiz içerikler üretmeye çalışacağız. Bu sayede ilginizi çeken ve katılmak istediğiniz turnuvalara rahatlıkla kayıt olabileceksiniz.

PUBG Mobile Yayıncı Turnuvası Kayıt Ol (2022)
PMWl PUBG Puan Durumu

Resmi turnuvalarda genellikle takımlar halinde katılımlar sağlanıyor ve çok profesyonel olmanız bekleniyor. Fakat diğer organizasyonlarda yapılan turnuvalarda profesyonel oyuncular yer almadığı hem rahat katılabiliyorsunuz, hem de için ödül kazanma şansınız çok yüksek oluyor. Türkiye sunucusunda oynayan oyuncuların katılabilecekleri PMWl PUBG Puan Durumu organizasyonlarından bahsedeceğiz. Aynı zamanda sizin bildiğiniz veya düzenlediğiniz bir turnuva varsa onu ücretsiz tanıtmak için yorum olarak yazabilirsiniz. Amacımız tanıtımlardan para kazanmak değildir. PUBG Mobile oyuncularına 2021 yılının her ayında güncel olarak turnuvalarla ilgili bilgiler sağlamaktır.

PMWl PUBG Puan Durumu ve Oynanacak Maçlar

PMWl PUBG Puan Durumu sabit olarak önemli maddeler aşağıda verilmiştir. Her turnuvanın kendine özel ve ayrı kuralları olsada aşağıdaki kurallar ortalama olarak her PMWl PUBG Puan Durumu geçerli olmuştur. Yalnızca turnuvanın başlayacağı saat ve zaman aralıkları yeni turnuvalarda kurallara eklenecektir. 2021 yılında olacak olan tüm turnuvalara ait kural bilgilerini aşağıdan güncel olarak paylaşacağız.

  • Turnuva resmi PUBG Mobile Türkiye Discord sunucusunda gerçekleştirilecek. Bu nedenle tüm takım üyelerinin sunucuda bulunması zorunlu. Sunucuda bulunmayan takımlar turnuvaya dahil edilmeyecek. wwwdiscord gg PUBG Mobile
  • Turnuva kayıt formu takım kaptanı tarafından doldurulacak, eksik ya da hatalı kayıt nedeniyle turnuvaya katılamama durumundan takımların kendileri sorumlu olacak.
  • Takımların turnuvaya dahil olabilmesi için, takım kaptanlarının Discord sunucusunda bulunan #turnuva-kayıt-teyit kanalı üzerinden, yine Discord sunucusunda belirtilen format ile teyit yaptırması zorunludur. Teyit edilmeyen takımlar turnuvada yer alamayacak. Teyit işlemini tamamlayan ilk 256 takım sıra ile turnuvaya dahil edilecek. Toplam 16 takım yedek olarak alınacak.
  • Takımlar en fazla 3 yedek oyuncu dahil edebilir.
  • Uygunsuz takım adlarıyla kayıt olan takımlar turnuvaya dahil edilmeyecek.
  • Turnuva ağacı rastgele oluşturulacak ve turnuvadan önce resmi PUBG Mobile Türkiye Discord sunucusundan paylaşılacak.
  • Harita ve taraf seçim kuralı: Yarı final karşılaşmalarına kadar eşleşmede taraflar birer harita yasaklandıktan sonra, turnuva ağacında üstte olan takım harita, altta olan takım taraf seçecek. Yarı final sonrasındaki karşılaşmalarda, taraflar birer harita yasakladıktan sonra, maçlar kalan 3 harita üzerinden oynanacak. İlk karşılaşmada taraf seçimi turnuva ağacında üstte olan takımda olacak. 2. Karşılaşmada taraf seçim hakkı altta olan takımda, 3. Karşılaşmada ise taraf seçim hakkı yine üstteki takımda olacak.
  • Takımların savunma tarafındayken 1, saldırı tarafındayken 1 olmak üzere toplam 2 kez duraklatma hakkı olacaktır. Duraklatmaların süresi 1’er dakikadır.
  • Turnuva karşılaşmaları esnasında, lobide ya da oyun sonu ekranında rakip takımla karşı küfür, hakaret ve sataşma amaçlı iletişime geçmek diskalifiye sebebidir. Şikayet konusunun kural ihlali olup olmadığının değerlendirilmesi turnuva yöneticilerinin inisiyatifindedir.
  • 2021 VCT Challengers Türkiye 3. Aşama 2. Hafta etkinliğinde ilk 8’e giren takımlar ve takımlarda yer alan oyuncular bu turnuvaya katılım sağlayamaz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL