Pokemon GO GPS Hilesi (2020)

 Pokemon GO GPS Hilesi (2020)
Okunuyor Pokemon GO GPS Hilesi (2020)

Pokemon GO GPS Hilesi 2020 yılında oyuncuların fake yani yalan konum göstererek poketoplar ve pokemonlar bulmalarını sağlayan bir hilenin detaylarını sizlere anlatacağız. Pokemon GO oyunu içerisinde hızlı ilerlemek ve güçlenmek için GPS Hilesi yapmaya çalışan oyuncuların kişisel bilgilerinin tehlikede olduklarını tespit ettik. 2020 yılında kullanımı artan bu hile türünün gerçeklerini açıklıyoruz.

Pokemon GO ilk çıktığı zamanlarda tüm dünyada büyük ses getiren bir oyun olmayı başarmıştı. Fakat popülerliğini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Haberlerde, sosyal medya sitelerinde sürekli sokaklarda pokemon arayan insan topluluklarını gösteriyordu. Hatta dünyanın çeşitli yerlerindeki işletmeler oyunla iş birliliği sağlayarak kendi bölgelerinde fazladan pokemon çıkartma sözleşmeleri imzalamışlardı.

Üzerinden fazla zaman geçmeden Pokemon GO GPS Hilesi adında bir hile keşfedildi. Bu hile sayesinde oyuncular oturdukları yerden çevrelerinde ve dünyanın her bölgesindeki pokemonları rahatlıkla toplayabiliyorlardı. Oyun buna karşılık güncellemeler getirdi fakat yazılımcılar sürekli bir açık bularak bu hileyi kullanabilecek hale getiriyorlardı.

2020 yılında hala tüm dünyada oyunu aktif olarak oynayan büyük bir kitle bulunuyor aynı zamanda GPS Hilesi yapmaya devam ediyorlar. Bir takipçimizin bu hileyi bizden araştırmamızı istedi ve bizde araştırdık.

Pokemon GO GPS Hilesi

Pokemon GO GPS Hilesi
Pokemon GO GPS Hilesi

Pokemon GO GPS Hilesi adı altında 2020 yılında bir çok uygulama ve dosya paylaşılmış durumda. Oyuncuların bu tür hilelere olan ilgileri’de yüksek. Fakat gözden kaçırdıkları ve tahmin edemedikleri çok büyük bir tehlike bulunuyor.

Pokemon GO GPS Hilesi adı altında içerisinde çok zararlı yazılımlar bulunan dosyalar oyuncuların indirmeleri için hazırlanmış ve yayılmış durumda. Bu dosyaları cihazlarına indirerek tüm kişisel bilgilerini tehlikeye atan oyuncular bundan habersizler.

APK veya uygulama halinde GPS Hilesi adı altında paylaşılan dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar ile oyuncuların Banka Hesap Bilgileri dahil olmak üzere tüm kişisel bilgileri kötü niyetli insanlar tarafından ele geçiriliyor.

Oyunun güncellemeleri ile geliştirdiği sistemler hile kullanan oyuncuları tespit edip cezalandırma konusunda çok başarılı. Hemde böyle bir tehlike söz konusuyken hala hile kullanmayı düşünen yoktur diye tahmin ediyoruz. Dikkatli takipçimiz konuyu araştırmamız için bize bildirdiği için ayrıca çok teşekkür ediyoruz.

Oyun içerisinde hile kullanmanızı tavsiye etmiyor ve önermiyoruz. Ayrıca arkadaşlarınızın ve bu oyunu oynayan diğer oyuncularında bu tehlikeden haberdar olabilmeleri için paylaşabilirsiniz. Pokemon GO GPS Hilesi ile ilgili 2020 yılında sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın