Pokemon GO Savaş Taktikleri (2022)

 Pokemon GO Savaş Taktikleri (2022)
Okunuyor Pokemon GO Savaş Taktikleri (2022)

Pokemon GO Savaş Taktikleri yöntemlerini arayan oyuncular bunu yapabilecekleri bir hile de aramaktalar. Sizler için 2022 yılında nasıl kolay ve hızlı şekilde Savaş Taktikleri kasabileceğinizi anlatıyor ve bu konuda önemli bilgileri paylaşıyoruz. Piyasaya ilk çıktığı zaman Adnroid ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonların en popüler oyunu olmayı başarmıştı. Yabancı ülkelerde ve ülkemizde insanlar sokaklarda akın akın pokemon arıyor ve bu durum dünyayı korkutuyordu. Üzerinden geçen yıllar sonrasında tekrar düzenlenen Pokemon GO çılgınlığı kaldığı yerden devam ediyor. Oyuncular Savaş Taktikleri için neler yapılabileceğini merak ediyorlar.

Pokemon GO Savaş Taktikleri

Pokemon GO Savaş Taktikleri oyundaki pokemonlarınızı güçlendirmeyi sağlayacak en önemli eşyalardan bir tanesini kazanma yoludur. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan böylesine bir oyunda sahip olduğunuz karakterleri yani pokemonları da güçlendirmeniz oldukça önemli. Çocukluğumuz çizgi dizisinde olduğu gibi burada bir pokemon eğitmeni olarak en çok önem verdiklerimizi eğitmemiz gerekmektedir. İşte bu gibi durumlarda pokemonumuzu daha güçlü yapmayı sağlayacak olan Savaş Taktikleri gerekiyor.

Oyun basit bir mantıkla işlememektedir. Burada oyunu bire bir yaşamak ve o dünyaya kendinimizi dahil edebilmemizi sağlayacak bir atmosfer yaratıyor. Oyun içerisinde Savaş Taktikleri bulmak oldukça zor. Fakat bunları nasıl kolay bir şekilde kasabileceğinizin yöntemleri de yok değil. Aşağıda anlattığımız yöntemleri uygulayarak Pokemon GO Savaş Taktikleri sağlayabilirsiniz.

Pokemon GO Stardust Kasma Yöntemi
Pokemon GO Savaş Taktikleri Yöntemi

1- Pokemon Yakala

Yakaladığınız her pokemon başına 100 stardust puanı da eklenecektir. Böylelikle kazandığınız pokemonlar ile sevdiğiniz bir pokemonunuzu geliştirecek nesneye sahip olabilirsiniz.

2- GYM Noktası Ele Geçir

Pokemon GO oyununda bir GYM notkası ele geçirin ve orayı olabildiğince koruyun. Her 20 saat aralıkta bir Stardust kazanabilirsiniz.

Pokemon GO Savaş Taktikleri

Pokemon GO Savaş Taktikleri arayan oyuncuların sayılarında da ciddi artışlar var. 2021 yılında böyle bir hileyi yapmak isteyenler için hazırladığımız araştırma sonuçlarına göz atmanız önemli. Yabancı kaynaklar ülkemizdeki oyuncuları hedef alacak çalışmalar düzenliyorlar. Pokemon GO Savaş Taktikleri adı altında paylaştıkları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunmaktadır. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Kesinlikle böyle bir hilenin olduğunu düşünmeyin, oyunda bu tarz bir hile bulunmuyor. Fakat olmamasına rağmen varmış gibi lanse edilen bu hilelerin sebebi yukarıda bahsettiğimiz gibi oyuncuları dolandırmak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın