Poppy Playtime Oyunu Oyna (İndirmeden)

 Poppy Playtime Oyunu Oyna (İndirmeden)
Okunuyor Poppy Playtime Oyunu Oyna (İndirmeden)

Poppy Playtime Oyunu Oyna ile oyunu bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeden tamamen bedava bir şekilde oynayabilirsiniz. Türkçe ara yüze sahip popüler korku oyununu ücretsiz olarak nasıl oynayabileceğinizi öğrenin. Son zamanlarda Twitch ve YouTube gibi oyun severlerinde takip ettiği yayıncıların sık oynamaya başladığı efsane korku oyunu Poppy Playtime oldukça ilgi görmeye başladı. Oyun Bilgisayar üzerinden Steam aracılığıyla oynanabilir olsa da, bağımsız geliştiricilerce tasarlanan tarayıcı tabanlı bire bir oyunlarda mevcut. Sizlere sunacağımız “Oyunu Oyna” bağlantısı sayesinde Poppy Playtime oyununa hiç bir ücret ödemeden hem telefonlarınızdan hem de bilgisayarlarınızdan bedava oynayabileceksiniz.

Poppy Playtime Oyunu Oyna

Poppy Playtime oyununu oynayabilmeniz için sizlere aşağıda sunulan oyunlar tarayıcı üzerinden daha minimalist oynanabilecek bağlantıyı içermektedir. Steam üzerinden satın alınarak bilgisayarda oynayabileceğiniz gerçek oyunla kıyaslanamaz. Fakat hem oyunu satın almak istemeyenler hem de Telefonlarından oynamak isteyen oyuncuların sayısı çok fazla olduğu için sizlere bire bir tasarlanan bu oyunu bulduk. Aynı zamanda oyun Türkçe arayüzüde sahip. Bu sayede oyunu oynarken herhangi bir sorun yaşamaz ve zorlanmazsınız. Zaten aşağıda nasıl oynayabileceğinize dair detayları da paylaştık.

Poppy Playtime Oyunu Oyna
Poppy Playtime Oyunu Oyna

Poppy Playtime oyna haricinde sizlere sunulan APK bağlantılarına güvenmeyiniz. Oyun dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok ilgi görmeye başladığı için bu durumda tehlikeli gelişmeler de yaşanmaktadır. Yabancı kaynaklar ülkemizdeki oyuncu potansiyelini gördüğü için sözde oyunun mobil versiyonuna ait APK dosyalarını paylaşıyorlar. Bu APK dosyalarının içerisinde yer alan zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu sebeple oyunu bedava bir şekilde oynamak istiyorsanız sizin için en güvenli yol ” Poppy Playtime Oyun Oyna” ile sunulan ücretsiz oyunlar olacaktır. Bu konudaki araştırmalarımız devam edecek. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Poppy Playtime Oynamadan Önce Nedir Bu Oyun?

Bu korku/bulmaca macerasında hayatta kalmalısın. Terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen intikam dolu oyuncaklarda hayatta kalmaya çalışın. Elektrik devrelerini kesmek veya uzaktan herhangi bir şeyi yakalamak için GrabPack’inizi kullanın. Gizemli tesisi keşfedin… ve yakalanmayın.

Oyun şu anda ilk bölümü içeriyor. Gelecekteki bölümler de 4.99$’a mal olacak ve DLC biçiminde olacak. Playtime Co., bir zamanlar oyuncak imalat endüstrisinin kralıydı… ta ki bir gün fabrikadaki herkes ortadan kaybolana kadar. Şimdi, yıllar sonra terk edilmiş fabrikayı keşfetmeli ve gerçeği ortaya çıkarmalısınız.

Playtime Co.’nun oyuncakları canlı bir grup! Bot’tan Huggy’ye, Catbee’den Poppy’ye, Playtime her şeyi yapıyor!
Playtime Co.’da olduğunuz sürece, neden oyuncaklara küçük bir ziyarette bulunmuyorsunuz? Sadece birkaç arkadaş edinebilirsin.

Poppy Playtime Oynamadan Önce Nedir Bu Oyun?
Poppy Playtime Oynamadan Önce Nedir Bu Oyun?

Bu muhteşem GrabPack, çelik telle bağlanmış 2 yapay elin eşlik ettiği giyilebilir bir sırt çantasıdır.
Bu kullanışlı, son teknoloji araçla Playtime Co. çalışanlarının yapabileceklerinin sınırı yok! Aşağıdaki özellikler listesi , GrabPack’in neler sunabileceğini size göstermeye yardımcı olacaktır.

Poppy Playtime Oyunu Nasıl Oynanır?

  • Ellerin güçlü tutuşu, ağır nesnelerin kolaylıkla hareket etmesini sağlar!
  • Uzun ve esnek bir kablo, herhangi bir çalışana, mesafe ne olursa olsun, ihtiyaç duyabilecekleri her şeye ulaşma yeteneği verir!
  • Çelik tel, elektriği iletmeyi çok kolaylaştırır!
  • Tek sınır, GrabPack’inizin kablosunun uzunluğudur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın