Poppy Rope Game APK İndir (Oyunu Oyna)

Poppy Rope Game APK İndir ile Oyunu Oyna ile oyunu bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeden tamamen bedava bir şekilde oynayabilirsiniz. Türkçe ara yüze sahip popüler korku oyununu ücretsiz olarak nasıl oynayabileceğinizi öğrenin. Son zamanlarda Twitch ve YouTube gibi oyun severlerinde takip ettiği yayıncıların sık oynamaya başladığı efsane korku oyunu Poppy Rope Game APK İndir oldukça ilgi görmeye başladı. Oyun Bilgisayar üzerinden Steam aracılığıyla oynanabilir olsa da, bağımsız geliştiricilerce tasarlanan tarayıcı tabanlı bire bir oyunlarda mevcut. Sizlere sunacağımız “Oyunu Oyna” bağlantısı sayesinde Poppy Rope Game APK İndir oyununa hiç bir ücret ödemeden hem telefonlarınızdan hem de bilgisayarlarınızdan bedava oynayabileceksiniz.

Poppy Rope Game APK İndir

Poppy Rope Game APK İndir oyununu oynayabilmeniz için sizlere aşağıda sunulan oyunlar tarayıcı üzerinden daha minimalist oynanabilecek bağlantıyı içermektedir. Steam üzerinden satın alınarak bilgisayarda oynayabileceğiniz gerçek oyunla kıyaslanamaz. Fakat hem oyunu satın almak istemeyenler hem de Telefonlarından oynamak isteyen oyuncuların sayısı çok fazla olduğu için sizlere bire bir tasarlanan bu oyunu bulduk. Aynı zamanda oyun Türkçe ara yüzü de sahip. Bu sayede oyunu oynarken herhangi bir sorun yaşamaz ve zorlanmazsınız. Zaten aşağıda nasıl oynayabileceğinize dair detayları da paylaştık.

Poppy Rope Game APK İndir
Poppy Rope Game APK İndir

Poppy Rope Game APK İndir oyna haricinde sizlere sunulan APK bağlantılarına güvenmeyiniz. Oyun dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok ilgi görmeye başladığı için bu durumda tehlikeli gelişmeler de yaşanmaktadır. Yabancı kaynaklar ülkemizdeki oyuncu potansiyelini gördüğü için sözde oyunun mobil versiyonuna ait APK dosyalarını paylaşıyorlar. Bu APK dosyalarının içerisinde yer alan zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu sebeple oyunu bedava bir şekilde oynamak istiyorsanız sizin için en güvenli yol “Poppy Rope Game APK İndir ve Oyun Oyna” ile sunulan ücretsiz oyunlar olacaktır. Bu konudaki araştırmalarımız devam edecek. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Reklam Alanı

Poppy Rope Game Oynamadan Önce Nedir Bu Oyun?

Bu korku/bulmaca macerasında hayatta kalmalısın. Terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen intikam dolu oyuncaklarda hayatta kalmaya çalışın. Elektrik devrelerini kesmek veya uzaktan herhangi bir şeyi yakalamak için GrabPack’inizi kullanın. Gizemli tesisi keşfedin… ve yakalanmayın.

Oyun şu anda ilk bölümü içeriyor. Gelecekteki bölümler de 4.99$’a mal olacak ve DLC biçiminde olacak. Playtime Co., bir zamanlar oyuncak imalat endüstrisinin kralıydı… ta ki bir gün fabrikadaki herkes ortadan kaybolana kadar. Şimdi, yıllar sonra terk edilmiş fabrikayı keşfetmeli ve gerçeği ortaya çıkarmalısınız.

Playtime Co.’nun oyuncakları canlı bir grup! Bot’tan Huggy’ye, Catbee’den Poppy’ye, Playtime her şeyi yapıyor!
Playtime Co.’da olduğunuz sürece, neden oyuncaklara küçük bir ziyarette bulunmuyorsunuz? Sadece birkaç arkadaş edinebilirsin.

Reklam Alanı
Poppy Playtime Oynamadan Önce Nedir Bu Oyun?
Poppy Rope Game Oynamadan Önce Nedir Bu Oyun?

Bu muhteşem GrabPack, çelik telle bağlanmış 2 yapay elin eşlik ettiği giyilebilir bir sırt çantasıdır.
Bu kullanışlı, son teknoloji araçla Playtime Co. çalışanlarının yapabileceklerinin sınırı yok! Aşağıdaki özellikler listesi , GrabPack’in neler sunabileceğini size göstermeye yardımcı olacaktır.

Gelin Poppy Rope Game oynayın ve kahramanlar Gangster Crime şehrinde daha önce hiç olmadığı kadar özgürce dolaşırken birinci sınıf, pürüzsüz animasyonların tadını çıkarın.

Haşhaş İp Oyunu nasıl oynanır:

Haşhaş Halat Oyunu her noktada bir ip kullanarak havada uçuyor
– Bir savaş bölgesinde kendiniz için değil, fütüristik şehrinizin bir tadı olarak Huggy wuggy dövüşü
– Huggy wuggy ip kahraman atış becerilerini göster ve yolunda duran tüm kötüleri durdur
– Şehir ip kahramanları, düşmanları alt eder ve yasadışı faaliyetlerini caddedeki büyük şehirden durdurur
– Poppy bina tırmanma stillerinizi kullanan mafya gangsteri
– Grand city, Poppy Rope Game’de bir ip kahramanı gibi koşmanızı sağlar
– Gangster vegas’ta süper güç insanları kurtarabilir
– Bu ittifak savaşında süper kahraman dövüş becerileri

Haşhaş Halat Oyunu oynanışı:

– Harika müzik ve seslerle gangster suç şehrinde savaşan kahraman
– Güzel grafiklere ve büyük suç şehrinin güzel animasyonlarına sahip Haşhaş Halat Oyunu
– Çeşitli Kahraman seviyeleri ile çarpıcı ip kahraman oyunu
– Poppy Rope’un fantastik aksiyon heyecanlı oyunuyla süper kahraman
– İp kahraman, binaları ve ofisleri yok eden inanılmaz mutantlara karşı savaşır

Bu süper kahraman ittifak savaşında uçan stratejileriniz nedeniyle ip kahraman tırmanışı ile Haşhaş Halat Oyunu ve bu büyük suç şehrinde kimse sizi yenemez.

Uçan Haşhaş Halat kahramanları desteğiniz için savaşıyor, herkesin umudu sizsiniz ve onlar size benim muhteşem sarılma halat kahramanım diyorlar, fütüristik büyük şehrinizin hayatta kalması için süper kötü adamlara gizli hareketler gösterin ve onu güvenli hale getirin.

Poppy Rope Game APK İndir ile Oyun Nasıl Oynanır?

  • Ellerin güçlü tutuşu, ağır nesnelerin kolaylıkla hareket etmesini sağlar!
  • Uzun ve esnek bir kablo, herhangi bir çalışana, mesafe ne olursa olsun, ihtiyaç duyabilecekleri her şeye ulaşma yeteneği verir!
  • Çelik tel, elektriği iletmeyi çok kolaylaştırır!
  • Tek sınır, GrabPack’inizin kablosunun uzunluğudur.

5
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.