Postegro LiLi APK 2020 [Bedava] Premium İndir

 Postegro LiLi APK 2020 [Bedava] Premium İndir
Okunuyor Postegro LiLi APK 2020 [Bedava] Premium İndir

Postegro APK yani LiLi uygulaması ile İnstagram gizli profilleri görebilir ve inceleyebilirsiniz. Premium olarak İndir butonunu sizler için buraya özel getiriyoruz. Hiç bir ücret ödemeden bedava bir şekilde Android cihazlarınıza Postegro APK indir ile uygulamayı yükleyebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz dosyalar’da premium olarak hesaplar bulunmaktadır. Bu sayede uygulamanın özelliklerini sınırsız kullanabilirsiniz.

Postegro, ilk olarak Android işletim sistemli cihazların en sık kullandığı Google Play Store uygulama mağazasında çıkış yapmıştı. İnstagram gizli profillerin paylaştığı görselleri, hikaye ve durumları göstermesi ile çok büyük ilgi gördü. Fakat bu durum İnstagram uygulamasının haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle kaldırıldı.

Uygulamanın kaldırılmasından sonra geliştiricileri LiLi isimli bir uygulama daha yayınladılar. Bu uygulamada ilk paylaştıkları uygulamanın birer kopyasıydı. Fakat uygulama mağazası açıklamalarına farklı açıklamalar girdiler. Google Play Store bu durumu çok kısa sürede fark edip tekrar uygulamayı kaldırdı.

Postegro artık adını çoğu İnstagram kullanıcısına duyurduğunu hissettiği için APK dosyalarını kendilerine ait resmi İnternet sitesi üzerinden yayınlamaya başladı. Yani bu uygulamaya ait dosyalar yasak değil fakat uygulama mağazaları üzerinden yükleyemezsiniz.

Postegro APK

Postegro APK, uygulamasını cihazlarınıza yükleyerek profili gizli olan ve merak ettiğiniz İnstagram kullanıcılarının profillerini görüntüleyebilirsiniz.

Postegro APK
Postegro APK

Eskiden bu tarz gizli hesapları resmi hesabınızla takip etmeden içeride neler olduğunu görebilmek için sahte hesaplar açılıyordu. Ayrıca açılan sahte hesapların fark edilmemesi için görseller yükleniyor, takipçi sayıları arttırılmaya çalışıyordu. Postegro APK uygulaması ile artık bu durum eskide kaldı. Merak ettiğiniz gizli İnstagram hesaplarını hızlıca inceleyebiliyorsunuz.

Günümüzde her popüler ve işe yarar uygulama olduğu gibi Posregro uygulamasında’da bazı özellikler sınırlı veya ücretli. Bu sınırı kaldırmak adına Premium almanız gerekmektedir. Bizde sizlere APK ile bunu nasıl bedava bir şekilde yapabileceğinizi aşağıda anlatacağız.

Postegro APK İndir

Postegro APK İndir, sizlere uygulamayı Android cihazlarınızda kullanımını sağlar. Bu sayede uygulamayı en hızlı şekilde cihazlarınıza yükleyip kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken verilen bağlantılardan adımları takip etmek. Sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Postegro APK İndir
Postegro APK İndir

Postegro APK dosyalarını paylaşan yabancı sitelerin İndir ile sundukları tüm dosyaları inceledik. Bu dosyaların içerisine gizlenen zararlı yazılımlar tespit ettik. Uygulamayı kesinlikle resmi adresinden yüklemenizi öneriyoruz. Aksi halde zararlı yazılımlar yerleştirilen dosyalar sizlere ciddi zararlar verebilir. Banka hesap bilgileriniz gibi cihazınızda bulunan tüm kişisel bilgilerinizi tehdit eder. Bundan dolayı APK indirirken Postegro uygulamasının İnternet sitesini kullanabilirsiniz. İşinize yarayacak bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Postegro APK Premium

Postegro APK Premium dosyasını İndir ile yüklediğiniz zaman uygulama içerisinde ücretli satılan her özelliği bedava kullanabilirsiniz. Fakat bu tarz iddialarda bulunanlara kesinlikle güvenmeyin. Aksi halde yukarıda’da anlattığımız gibi ciddi sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Uygulamanın APK dosyasını yükledikten sonra ücretsiz kullanılan sınırlı haklarınızı yerine getirebilirsiniz.

Postegro ve LiLi Uygulamaları Aynı mı?

Postegro uygulaması ve LiLi uygulaması tamamen aynıdır. Postegro uygulamasının uygulama mağazalarından kaldırıldı. Kaldırılan bir uygulama tekrar yüklenemez. Bu yüzden dolayı aynı uygulamayı LiLi ismiyle tekrar yüklediler. Fakat uygulama mağazası bu durumu fark edip tekrar uygulamayı kaldırdı.

Postegro ve LiLi
Postegro ve LiLi

Postegro veya LiLi APK dosyaları aynı uygulamaya aittir. Yalnızca en güncel uygulamayı kullanmanızı öneriyoruz. Artık uygulama mağazalarında olmadığı için paylaşılan resmi siteleri üzerinde güncelleme yapmanız gerekecek.

Postegro Giriş Yap

Postegro Giriş Yap ile oluşturduğunuz hesaplarınıza giriş yapabilmeniz adına yardımcı bağlantıyı aşağıda paylaşıyoruz. Bu sayede hesaplarınıza giriş yaparak Gizli Profili Görme ve daha bir çok özelliği ücretsiz olarak kullanın.

Postegro Full APK (Son Sürüm)

Postegro Full APK dosyasını 2020 yılında kullanabileceğiniz son sürüm linkini yukarıda paylaşmış durumdayız. Verilen bağlantılar tamamen günceldir ve indir ile yüklemeniz halinde bir sorun teşkil etmezler. Fakat uygulama sunucularından kaynaklı aksilikler durumunda erişim engellenebilir. Bu tip güncellemeleri ve haberleri güncel olarak buradan aktaracağız.

Postegro APK ile ilgili en detaylı rehber yazısını hazırlamaya çalıştık. İçeriğimiz güncellenmeye ve detaylar eklenmeye devam edecek. Takipte kalabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın