PS 5 Amazon Türkiye’de 15 Dakikada Tükendi

PS 5 Amazon Türkiye’de 15 Dakikada Tükendi

PlayStation 5 için Amazon Türkiye satışa başladıktan 15 dakika sonra tüm stokları tükendi. Oyun sevenler bu haberlere siyasiyi yaklaşımlarda bulunmaya başladılar. Türkiye’deki gelir eşitsizliği hayatın her alanında olduğu gibi oyuncular arasındaki uçurumu da açmaya başlıyor. Sony geri bıraktığımız ay içerisinde tüm oyun sevenlerin takip ettiği PlayStation 5 konsolunun Türkiye’deki satış fiyatını açıklamıştı.

Bu haberler sonrasında yeni nesil konsolun üzerine eklenen vergiler ile birlikte 2 devlete 1 kendimize aldığımız yönünde çok tepkiler okuduk. PS 5 İçin bu kadar pahalı tepkileri hala unutulmamışken Amazon Türkiye üzerinden 15 dakikada tükenmesi akılları karıştırdı.

PS 5’i Amazon Türkiye’den Ön Siparişle Alabilirsiniz

PS 5'i Amazon Türkiye'den Ön Siparişle Alabilirsiniz
PS 5’i Amazon Türkiye’den Ön Siparişle Alabilirsiniz

PS 5 almak isteyenler Amazon Türkiye üzerinden ön sipariş verebilirler. Haberimizde bahsettiğimiz stokların hızlı tükenmesinin sebebi toptan satın alımlar olduğunu düşünmüyoruz.

Fakat her ne olursa olsun ülkemizde PS 5 cihazlarını göreceğimiz için mutluyuz. Bu gibi olaylar konsol ve oyun üreticilerin Türkiye’deki oyuncu profilini olumlu göstererek bize olan ilgilerini arttırmamızı sağlıyor.

PlayStation 5 Stokları Amazon Türkiye’de Tükenmiş Durumda!

PlayStation 5 Stokları Amazon Türkiye'de Tükenmiş Durumda!
PlayStation 5 Stokları Amazon Türkiye’de Tükenmiş Durumda!

PlayStation 5 için Amazon Türkiye‘de Stoklar tamamen tükendi. Bir sonraki satışı bekleyerek yerinizi ayırabilirsiniz. Fakat şuan için bu mümkün olmayacak. Türkiye’de 19 Kasım itibariyle satışa başlayacak olan PlayStation 5 için 8.229 TL ödemeniz gerekiyor.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.