PS 5 Tam Gerçek Görüntüsü Paylaşıldı!

 PS 5 Tam Gerçek Görüntüsü Paylaşıldı!
Okunuyor PS 5 Tam Gerçek Görüntüsü Paylaşıldı!

PlayStation 5 tasarımı ile sosyal medya üzerinde dalga konusu olmuştu. Şimdi sızdırılan görsellerin aksine daha sade bir tasarımıyla tekrar paylaşıldı. Konsolun boyutunu ve tasarımın nasıl görüldüğünü paylaşılan bu fotoğraf ile çok iyi anlayabilirsiniz.

PS 5 Tasarımı (Gerçek Görsel)

PS 5 Tasarımı ile ilgili hem sızdırılan görüntülerden yola çıkılarak bir çok iddia ortaya atılmıştı. Şimdi’de paylaşılan bir resimde Play Station 5 olduğu iddia edilen bir görsel yayınlandı. Bu görselin gerçek olduğu yönünde çok güçlü kanıtlar var.

PS 5 Gerçek Tasarım
PS 5 Gerçek Tasarım

Yapılan tanıtımlarda’da PlayStation 5 cihazının bazı açılardan görüntüleri sosyal medya hesaplarında dalga konusu olmuştu. Fakat bu görselden anlayacağımız üzere bizleri büyük ve heybetli bir oyun konsolu bekliyor gibi görülüyor.

PS 5 Tasarımının Dalga Konusu Olması

PlayStation sevenler yalnızca yazılımsal anlamda bir gelişmeyi yeterli görmüyorlar. Aynı zamanda cihazın görünümü ve tasarımı’da oldukça önemli. PS5 tasarımıyla dalga geçen bazı komik görselleri sıraladık.

PS 5 Tasarımı Komik 1
PS 5 Tasarımı Komik 1
PS 5 Tasarımı Komik 2
PS 5 Tasarımı Komik 2
PS 5 Tasarımı Komik 3
PS 5 Tasarımı Komik 3
PS 5 Tasarımı Komik 4
PS 5 Tasarımı Komik 4

PS 5 Hakkındaki düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Gelecek olan güncellemeler ve son dakika haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın