e
sv

PS Plus Haziran Ayı Oyunları (2023) Bedava

596 Okunma — 01 Haziran 2023 11:53
PS Plus Ocak Ayı Oyunları (2023) Bedava
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PS Plus Haziran Ayı Oyunları (2023) Bedava sayesinde işinize 2023 yılında yarayacak en yararlı içeriğe bu sayede ulaşmış olacaksınız. Her ay güncellenmeye devam edilerek ay boyunca hakkında olan gelişmelerden de bu sayede haberdar olabileceksiniz. Eğer sizde yardımcı olmak istiyorsanız hakkında yorum yapabilir veya konuyu daha da detaylandırmamız için yer almayan sorularınızı ekleyebilirsiniz.

PS Plus Aylık Ücretsiz Oyunlar etkinliğinde 2023 Haziran ayı içerisinde oyuncularına sınırlı süreliğine ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı, detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. PS Plus Abone sahiplerinin her ay bir çok farklı oyunu ücretsiz oynayabildiğini herkes biliyor. Her ay çıkacak olan yeni oyunları merak eden bu aboneler için lafı fazla gereksiz yere uzatmadan bunları açıklayacağız.

PS Plus Haziran 2023 Oyunları açıklanmasını bekleyen aboneler için oyunların listesini hazırladık. Korona virüsünden dolayı evden çıkmadığımız bu günlerde tek bir oyuna bağlı kalıp sıkılmak yerine PS Plus aboneliği ile her ay ücretsiz oyunlar oynaya bilirsiniz.

PS Plus 2023 Haziran Ayı Oyunları

PS Plus 2020 Nisan Ayı Oyunları
PS Plus 2023 Haziran Ayı Oyunları

PS Plus 2023 Haziran Ayı Oyunları hakkında uzun uzun gereksiz yazılar yazarak oyuncuların canını sıkmak istemiyoruz. Aşağıda liste halinde Haziran ayında ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunların listesini verdik. PLS Plus aboneleri bu ay oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

PS4

 • Ark: Survival Evolved
 • Team Sonic Racing
 • Ghost of Tsushima: Legends

PS5

 • Ghostrunner
 • Ghost of Tsushima: Legends

PS Plus Eylül 2023 Ayı Oyunları belli olduğu zaman onları’da burada güncel olarak bildireceğiz. Önümüzdeki ay ücretsiz olacak oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz olmasını beklediğiniz oyunların isimlerini’de yazmanızı bekliyoruz.

PS Plus Nedir?

Sony’nin PlayStation Plus’ı, PlayStation konsolunuz için abone olduğunuz bir hizmettir. Hem PS4 hem de PS5 sahipleri için mevcuttur ve yalnızca hizmete abone olmak için her ay ücretsiz oyun almanın bir yolu olarak hizmet eder.

Ana amacı çevrimiçi oyun olsa da. PS4 ve PS5 üzerinden çevrimiçi oyun oynamak için PlayStation Plus gereklidir. Yani Call Of Duty: Warzone, Fortnite ve daha fazlası gibi çok oyunculu oyunlar için internete bağlanmak istiyorsanız PlayStation Plus’a abone olmanız gerekir.

PlayStation Plus, çevrimiçi oyun yeteneklerine erişim için bir ön koşul olmanın ötesinde, size her ay en az bir veya iki ücretsiz oyun sağlayacaktır. Ve abone kaldığınız sürece bu oyunlara erişmeye devam edeceksiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PS Plus Haziran Ayı Oyunları (2023) Bedava