PS Plus Aylık Ücretsiz Oyunlar (Nisan 2020)

 PS Plus Aylık Ücretsiz Oyunlar (Nisan 2020)
Okunuyor PS Plus Aylık Ücretsiz Oyunlar (Nisan 2020)

PS Plus Aylık Ücretsiz Oyunlar etkinliğinde 2020 Nisan ayı içerisinde oyuncularına sınırlı süreliğine ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı, detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. PS Plus Abone sahiplerinin her ay bir çok farklı oyunu ücretsiz oynayabildiğini herkes biliyor. Her ay çıkacak olan yeni oyunları merak eden bu aboneler için lafı fazla gereksiz yere uzatmadan bunları açıklayacağız.

PS Plus Nisan 2020 Oyunları açıklanmasını bekleyen aboneler için oyunların listesini hazırladık. Korona virüsünden dolayı evden çıkmadığımız bu günlerde tek bir oyuna bağlı kalıp sıkılmak yerine PS Plus aboneliği ile her ay ücretsiz oyunlar oynaya bilirsiniz.

PS Plus 2020 Nisan Ayı Oyunları

PS Plus 2020 Nisan Ayı Oyunları
PS Plus 2020 Nisan Ayı Oyunları

PS Plus 2020 Nisan Ayı Oyunları hakkında uzun uzun gereksiz yazılar yazarak oyuncuların canını sıkmak istemiyoruz. Aşağıda liste halinde Nisan ayında ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunların listesini verdik. PLS Plus aboneleri bu ay oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

  • Uncharted 4: A Thief’s End
  • Dirt Rally 2.0

PS Plus Mayıs 2020 Ayı Oyunları belli olduğu zaman onları’da burada güncel olarak bildireceğiz. Önümüzdeki ay ücretsiz olacak oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz olmasını beklediğiniz oyunların isimlerini’de yazmanızı bekliyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın