PS Plus Aralık Ayı Oyunları (2022) Bedava

 PS Plus Aralık Ayı Oyunları (2022) Bedava
Okunuyor PS Plus Aralık Ayı Oyunları (2022) Bedava

PS Plus Aylık Ücretsiz Oyunlar etkinliğinde 2022 Aralık ayı içerisinde oyuncularına sınırlı süreliğine ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı, detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. PS Plus Abone sahiplerinin her ay bir çok farklı oyunu ücretsiz oynayabildiğini herkes biliyor. Her ay çıkacak olan yeni oyunları merak eden bu aboneler için lafı fazla gereksiz yere uzatmadan bunları açıklayacağız.

PS Plus Aralık 2022 Oyunları açıklanmasını bekleyen aboneler için oyunların listesini hazırladık. Korona virüsünden dolayı evden çıkmadığımız bu günlerde tek bir oyuna bağlı kalıp sıkılmak yerine PS Plus aboneliği ile her ay ücretsiz oyunlar oynaya bilirsiniz.

PS Plus 2022 Aralık Ayı Oyunları

PS Plus 2020 Nisan Ayı Oyunları
PS Plus 2022 Aralık Ayı Oyunları

PS Plus 2022 Aralık Ayı Oyunları hakkında uzun uzun gereksiz yazılar yazarak oyuncuların canını sıkmak istemiyoruz. Aşağıda liste halinde Aralık ayında ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunların listesini verdik. PLS Plus aboneleri bu ay oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

PS4

  • Ark: Survival Evolved
  • Team Sonic Racing
  • Ghost of Tsushima: Legends

PS5

  • Ghostrunner
  • Ghost of Tsushima: Legends

PS Plus Eylül 2022 Ayı Oyunları belli olduğu zaman onları’da burada güncel olarak bildireceğiz. Önümüzdeki ay ücretsiz olacak oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz olmasını beklediğiniz oyunların isimlerini’de yazmanızı bekliyoruz.

PS Plus Nedir?

Sony’nin PlayStation Plus’ı, PlayStation konsolunuz için abone olduğunuz bir hizmettir. Hem PS4 hem de PS5 sahipleri için mevcuttur ve yalnızca hizmete abone olmak için her ay ücretsiz oyun almanın bir yolu olarak hizmet eder.

Ana amacı çevrimiçi oyun olsa da. PS4 ve PS5 üzerinden çevrimiçi oyun oynamak için PlayStation Plus gereklidir. Yani Call Of Duty: Warzone, Fortnite ve daha fazlası gibi çok oyunculu oyunlar için internete bağlanmak istiyorsanız PlayStation Plus’a abone olmanız gerekir.

PlayStation Plus, çevrimiçi oyun yeteneklerine erişim için bir ön koşul olmanın ötesinde, size her ay en az bir veya iki ücretsiz oyun sağlayacaktır. Ve abone kaldığınız sürece bu oyunlara erişmeye devam edeceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın