PTT WhatsApp Hattı (2021)

 PTT WhatsApp Hattı (2021)
Okunuyor PTT WhatsApp Hattı (2021)

PTT WhatsApp Hattı arayanlar için destek ve sipariş işlemleriniz için yetkililere ait iletişim numaraları burada. Bu sayede en kolay şekilde ulaşın. Geçtiğimiz yıl hizmete geçirilen WhatsApp Hattı sayesinde PTT üzerinden alışveriş yapan tüketiciler hem destek hemde sipariş için hizmetten yararlanabiliyorlar.

Türkiye’de hemen hemen her akıllı cihaz kullanıcının tercih ettiği ücretsiz mesajlaşma uygulaması üzerinden böyle bir işlemi gerçekleştirebilmek oldukça güzel karşılandı. PTT yaptığı bu adım ile Türkiye’de bir ilke’de imza atmış oldu. Müşteriler bu durumu oldukça sevmiş olacak ki oldukça tercih edilen müşteri hizmetleri hattı haline geldi.

PTT WhatsApp Hattı

Yazı Başlıkları:

PTT WhatsApp Hattı için aşağıda verdiğimiz numarayı kullanabilirsiniz. 2020 yılında aktif olarak hizmet veren numara ile hem destek hemde sipariş bilgileri gibi her konuda yardım alacaksınız. Aynı zamanda WhatsApp uygulamasında kullanılan fotoğraf paylaşma özelliği’de destek hattı için tercih ayrıca kullanılabiliyor.

PTT WhatsApp Hattı
PTT WhatsApp Hattı

Telefonunuzun rehberine 0312 309 59 13 numarasını kaydedip WhatsApp uygulamasına giriş yaparak kaydettiğiniz numaraya mesaj atabilirsiniz. Bu sayede Hepsi Burada müşteri hizmetlerine ulaşacaksınız. Onların yapacakları yönlendirmeler ile her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hizmet Saatleri: 08.00-24.00

WhatsApp üzerinden 08:00 ile 24:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı ve merak ettiklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda hizmet ile ilgili görüşlerinizi’de bekliyoruz. Tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

PTT Nedir?

Posta ve Telgraf Teşkilatı, genel müdürlük olarak hizmet veren, Türkiye’nin posta örgütüdür. 2013 yılı Mayıs ayında TBMM’de kabul edilen tasarı ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi haline gelmiştir.

PTT Görevi ve Misyonu: Müşterilerimize ait para, kıymetli evrak ve değerli madeni oluşturduğumuz yerli ve milli, güçlü, dinamik yapıyla emin ellerde taşımak, işlemek ve kasalarımızda saklamak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın