PUBG 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor? Sinirlenmeyin

 PUBG 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor? Sinirlenmeyin
Okunuyor PUBG 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor? Sinirlenmeyin

PUBG 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunun cevabını sizlere veriyoruz. Boşa sinirlenmeyin çünkü çok yakın bir tarihte mobil oyun platformu eskisi gibi olacak. 100 Milyondan fazla oyuncusu bulunan hayatta kalma oyunu mobil sektörde en çok ses getiren yapımların başında geliyor. PUBG Mobile oyununda dereceli lig sistemini belirleyen sıralamalar sezonlarla belli oluyor. 12 Sezonun bitmesi ve 13 sezonun başlamasıyla yepyeni bir hava etrafı saracak. Korona virüsü nedeniyle geliştiricilerin tam verimli çalışamamasından kaynaklı yeni sezon başlangıcı sürekli erteleniyor. PUBG 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunun cevabını sizler için bulduk.

Konuyla ilgili oyuncuların en çok sorduğu sorular ve merak edilenlerin cevaplarını’da burada bulacaksınız. Her sezon beraberinde onlarca farklı yenilik getirdiği için oyuncuların çok önem verdiği bir gelişme. İlerleyen süreçte oyun kendisini sürekli olarak geliştirmeyi başardı. Oyunculara sunduğu eşsiz deneyimler sayesinde milyonların oynadığı oyun olmayı’da başarmış oldu. PUBG Mobile 13 sezon ne zaman başlıyor? sorusunu soranlar için cevabını araştırdık.

PUBG Mobile 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor sorusunu bu başlık altında en güncel ve doğru tarih ile cevaplıyoruz. Normalde daha erken olması gereken yeni sezon başlangıcı sürekli olarak ertelendi. Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsü yüzünden oyun geliştiricisi ekip eskisi gibi verimli çalışamıyorlar. Gelişmelerin oldukça büyük olması ilgilenen sayısınında fazla olduğunu gösterir. Sağlık için olabildiğince titiz çalışan geliştiriciler mecburen aksaklıklar ile karşılaşıyorlar. Bu yüzdende yeni sezon bir türlü başlayamadı.

PUBG Mobile 13. Sezon 13 Mayıs 2020 Tarihinde gelecek olan güncelleme ile birlikte başlayacak.

PUBG Mobile 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor?
PUBG Mobile 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Yeni sezonda çeşitli yeni haritalar, eski haritaların güncellenmesi gibi bir birinden farklı yenilikler gelecek. Bu yeniliklerle ilgili bazı bilgileri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. PUBG Mobile 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor? gibi sormak istediğiniz her soruyu aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile 13 Sezon Yenilikleri

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunu yukarıda cevapladık. Burada şuana kadar yapılan açıklamalar ve önceki sezonlardan yola çıkarak gelmesi planlanan tüm yenilikler hakkında konuşacağız. Tabi’ki bu listede yer alanların hepsi olacak diye bir şey yok belki çok daha farklı özellikler gelecek. Fakat önceden bu konular konuşularak geliştiricilere yön verilebilir.

  • Yeni Haritalar,
  • Eski Haritaların Güncellenmesi,
  • Harita içi değişiklikler,
  • Yeni Oyun Modları,
  • Eski Modların Güncellenmesi,
  • Yeni Silahlar, Bombalar, Ekipmanlar
  • Yeni Kostümler,
  • Oyun içi yeni objeler,
  • Arayüz güncellemesi,

Yukarıda verilen 9 farklı yenilik zaman içerisinde oyunda olabileceği yüksek güncellemeler. Sizinde olabileceğini düşündüğünüz güncelleme fikirlerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. PUBG 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunun cevabını unutmayın, tarih 13 mayıs olduğu zaman yeni sezona başlıyoruz.

PUBG Mobile 13. Sezonun Önemi

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunun bu kadar fazla sorulmasının bir önemi daha var. Korona virüsü yüzünden evde olan halk canı sıkılmasın diye oyunlar oynuyorlar. Mobil platformda en çok tercih edilen oyunların başında’da PUBG Mobile oyunu geliyor. Şuanda içerisinde bulunduğu 12. sezonun sonuna gelindiği için oyuncular dereceli maç atmaktan çekiniyorlar. Ligdeki yerlerini korumak için oyuncular bekleyiş içerisinde. Fakat normal girilen maçlarında dereceli gibi sarmaması oyuncuların oyun keyfini azaltabiliyor. Bundan dolayı PUBG 13 Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusu çok fazla sorulmakta.

Yukarıda sorunun cevabını oyuncular ile paylaştık. 13 Mayıs 2020 tarihinde yeni sezon başlayacak gibi görünüyor. Fakat tam net ve doğru tarih değildir. Geliştiriciler yeni sezon başlangıç tarihi hakkında resmi bir açıklama henüz yapmadılar. Yeni sezonda çok büyük güncellemeler geleceği yönünde haberler yapılmıştı. Korona virüsü yüzünden yeni sezona geçişin bile yavaşladığı bu dönemlerde çok büyük güncellemeler’de beklememek gerekiyor.

Aynı zamanda yeni sezon güncellemesinden sonra çeşitli hatalar ve sorunlar ile karşılaşılabilir. Sizlerle yeni sezonda karşılaşılan tüm hata türlerinin çözüm yöntemlerini burada anlatacağız.

PUBG Mobile 13. Sezon Hata Kodları

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunun cevabını iyice öğrenin. Yeni sezon güncellemesi geleceği zaman bir kaç saat oyuna erişim olmayacaktır. Bu gibi durumlarda oyuncular PUBG Mobile Giremiyorum ve Açılmıyor 2020 tarzında aramalar yapıyorlar. Aldığınız hataları bizlere bildirebilirsiniz. En güncel ve doğru çözüm yöntemini kısa sürede sizlere sunacağız.

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG Mobile 13. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusundan sonra en çok sorulacak bir diğer soru’da ne zaman bitiyor? sorusu olacak. Henüz daha 12. sezon bitmediği için 13. sezonun ne zaman biteceğini sormak saçma gibi görünse’de yılın sonuna doğru bu sorularda sıkça sorulmaya başlayacak.

Sormak istediğiniz sorularınızı, fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın