PUBG 31. Hafta Yama Notları

PUBG 31. Hafta Yama Notları

Beklenen 1.0 güncellemesine az bir süre kaldı. 31. Hafta PUBG yama notları aşağıdaki gibi.

[vurgu color=”#dd3333″]31. Hafta Yama Notları[/vurgu]

Değerli oyuncular;

PC 1.0 sürümünden önce birkaç tur test sunucusu çalıştırmayı planlıyoruz. Ancak bunu yapmadan önce canlı sunucuya getireceğimiz bir yama daha var. Bu yama ilk olarak gelecek hafta başında test sunucularına dağıtılacak. Canlı sunucuyu da kesin bir tarih ve saatle yakında güncelleyeceğiz. Yama notlarını incelemeden önce, birkaç önemli duyuru ve test sunucusunun programını paylaşmak istiyoruz.

İlk Test Sunucuları: Zıplama ve Tırmanma Özelliklerine Odaklanma

İlk test sunucularını Kasım ayı başlarında PC 1.0 sürümünden önce çalıştırmaya karar verdik. Zıplama ve tırmanma özellikleri bu yamanın ana içeriği. Ve bu en az 3 günlük kapsamlı bir test gerektiriyor. Sizden test sürücüsünde oynayıp, bu özelliği denemenizi istiyoruz. Ayrıntılı program ve test sunucularının ilk etabındaki içerikler hakkında ayrı bir duyuru yapacağız. Bunu ikince ve üçüncü etaplar için de yapacağız.

Optimizasyon, Hata Düzeltmeleri ve Test Sunucuları Hakkında Gelen Duyurular

Geliştirici takımımız resmi yamayı senenin sonlarına doğru çıkartmak için özenle çalışıyor. Şimdiki canlı sunuculardaki birçok hatayı düzeltmeyi planlıyoruz. Ayrıca sürekli, optimizasyon üzerinde çalışıyoruz. Resmi yamadan önceki test sunucusunda hata düzeltmelerini, optimizasyonu ve birçok iyileştirmeleri tecrübe edebileceksiniz. Lütfen şunu aklınızda tutun, canlı sunucu yapısının ve PC 1.0 sürümünün entegre edilmesi veya bir araya getirilmesi kolay değildir. İç gelişme esnasında bazı sorunlar giderilse bile, bu değişiklikler canlı sunucularda hemen görünmez.

Yukarıda söz edildiği gibi, resmi sürümden önce en az 3 kere test sunucularını çalıştırmayı planlıyoruz. Bununla birlikte, test sunucularına neyin uygulandığına ilişkin duyurular gecikebilir ve sıklıkla kısa sürede yayınlanabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca çok şeyi sürekli uygulamaya ve düzeltmeye çalışıyoruz. Ve topluluktaki duyurularımızın olabildiğince doğru olmasını sağlamak istiyoruz.

Ayrıca geri bildirim ve hata raporlarınıza da önem gösteriyoruz. Bildirdiğiniz bazı hatalar iç gelişim yapısında çoktan düzeltildi. Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, değişiklikleri canlı sunucumuza entegre etmek her zaman kolay değil. Çünkü geliştirici takımımız ve canlı yapı takımımız ayrılar. Haftalık yamalar çıkarmaya devam etseydik, resmi başlatma tarihimiz ertelenirdi. Bu yüzden, tüm iyileştirmeleri, hata düzeltmelerini ve diğer özellikleri bir kerede test sunucularına entegre etmeye karar verdik (İşte bu 1.0 sürümü olacak).

Erken Erişim – Hafta 31 – Yama Notları

Oynanış

  • Mavi alanın hasarı arttırıldı

Hata Düzeltmeleri

  • Mermilerin bazen zırhı delmeme hatası giderildi.

Sizlerden mavi alan iyileştirmeleriyle alakalı birçok geri bildirim aldık. Mavi bölge hasarını, oyun alanının içindeki etkileşimi teşvik etmek için ayarlamaya karar verdik. Bu yeni güncelleme sayesinde oyun alanının dışındaki düşmanlarla uğraşmak yerine, oyun alanının içindeki düşmanlarla çatışmaya daha fazla odaklanabileceksiniz. Test sunucularında denedikten sonra topluluğumuzdaki tüm üyelerden gelen değişikliklerle ilgili yanıtları dinlemek isteriz.

Resmi yamamıza güncellemeden önce yapmamız gereken birkaç şeyin daha olduğunun farkındayız. Ve oyunumuz için destek gösteren tüm oyuncularımızı gerçekten takdir ediyoruz. Kendimizi oyuncularımıza ve topluluğumuza daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak için ne gerekiyorsa yapmaya adadık.

Oyunda görüşürüz,

PUBG Geliştirici ve Topluluk Takımı.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.