PUBG 4all Cool İncelemesi

PUBG 4all Cool İncelemesi

PUBG 4all cool adındaki uc hilesi yaptığını iddia eden sistemi sizler için araştırıp rehber niteliğinde bir yazı oluşturduk. Merak edilen sorular cevaplanıyor.

PUBG Mobile veya Lite versiyonunu oynayan milyonlarca oyuncu var fakat bu oyunlarda tarayıcı üzerinden oyun içerisinde kullanabileceğimiz UC veya BP vereceğini söyleyenlere inanmamamız gerektiğini hala öğrenemedik.

Bir süredir 4all cool adındaki sözde proje üzerinden PUBG hesabı olan kullanıcılara istedikleri miktarda UC ve BP gönderdiklerini söylüyorlar. Bende merak ederek denedim fakat biraz ilerledikten sonra bizim insan olduğumuzu doğrulamamız gerektiklerini söyleyerek karşımıza bir test çıkartıyorlar. İşte buraya gelince işin rengi değişiyor. Sıkılanlar ve özet geç diyenler için PUBG 4all cool sitesi üzerinden bp veya uc hilesi yapmanız mümkün değil. Tabiri caizse dolandırıcılar.

Oyuncular ve takipçilerimizin bir süredir bize mesaj olarak attıkları ve sistemi deneyip anlatmamızı istedikleri şeyi gerçekleştirdik. Eğer bu tür şeylere meraklıysanız ve denemek istiyorsanız dikkatli okumanız gerekiyor.

PUBG 4all cool ile UC Hilesi

PUBG 4all cool ile UC Hilesi
PUBG 4all cool ile UC Hilesi

PUBG Mobile, Lite ve PC oyuncularını hedefleyen 4all cool sisteminin UC Hilesi veya hediyesi dağıttığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İnternet siteleri üzerinden önce kullanıcı ve hangi platformda oyunu oynadığınızı öğrenmek istiyorlar. Sonrasında bölge seçmenizi ve istediğiniz uc miktarını girmeniz gerekiyor.

Buraya kadar işler çok basit derecelerde saçma olsa bile işin foyası bir sonraki adımda çıkıyor. PUBG 4all cool size istediğiniz bu uc veya bp göndermek için doğrulama yapmanız gerektiğini söylüyor. İnsan olduğunuzu doğrulamak içinde size bir test sunuyor.

Bu testin tamamen çıkar amaçlı olduğunu ve sonrasında oyunda istediğiniz miktarda UC veya BP kazanamayacağınızı bilin. Sizden veya kullanıcı bilgilerinizi isteyen hiç bir siteye güvenmeyin.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. 『TR』HHASANツ dedi ki:

  Ilk kez deniyorum

 2. Beşiktaşlı dedi ki:

  Güzel inceleme

 3. ๛AlperYrdsc๛ dedi ki:

  !güzeli arkadaslar

  1. REDZONGELİYOR dedi ki:

   Güzel arkadaşlar