PUBG 7. Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG 7. Sezon Ne Zaman Bitiyor?

PUBG 7. Sezon ne zaman bitiyor ve 8. sezon ne zaman başlayacak gibi soruları bu sıralar çok duyuyoruz. PUBG 7. sezonun bitmesine günler kala tam tarihi bilmeyenler ve merak edenler oldukça sabırsızlanıyorlar. Bu yazımızda sizlere 7. sezon ne zaman bitecek onun tarihini vereceğiz.

Kendi türünde efsaneleşmiş ve öncü konumunda bulunan, ülkemiz dahil olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına alan PUBG Mobile çok yakın bir tarihte şuan içerisinde bulunduğumuz 7. sezonunu bitiriyor.

Bu sezon oyuna dahil olan haritalar, modlar, aksesuarlar ve kostümlerin yanı sıra oynanış iyileştirmeleri ile kullanıcılarını memnun edip daha fazla kullanıcıyı bünyesine çekmeyi başarmıştı. Hal böyle olunca 8. sezonunda oyuncular için bol aksiyonlu ve güzel geçeceğini tahmin edebiliyoruz.

PUBG Mobile 7. Sezon Ne Zaman Bitiyor (Tarihi)
PUBG Mobile 7. Sezon Ne Zaman Bitiyor (Tarihi)

PUBG Mobile 7. Sezon Ne Zaman Bitiyor, sorusunun cevabı, (14 Temmuz 2019)

Bu tarih resmi sonuçlar doğrultusunda değil, fakat oyunun geliştiricilerinin yaptıkları açıklamalar ile bu tarih veya bu tarihe çok yakın bir zamanda 7. sezonu kapatmış olacağız.

PUBG Mobile 7. sezon ne zaman bitiyor, sorusunu yabancı kaynaklardan ve resmi açıklamalardan yola çıkarak sizlere sunduk.

Sormak istediğiniz soruları, yorum ve düşüncelerinizi aşağıdan yazabilirsiniz.

129
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.