e
sv

PUBG 8.1 Güncelleme Notları Şaşırtıyor

1224 Okunma — 14 Temmuz 2020 18:25
PUBG 8.1 Güncelleme Notları Şaşırtıyor
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hayatta kalma oyunları en çok ilgi gören PUBG oyununa büyük bir güncelleme geliyor. 8.1 Güncellemesi ile gelecek yeni harita ve bir çok özelliği inceledik. 14 Temmuz 2020 tarihinde aldığı 8.1 güncellemesini yakından incelemek isteyelerin ilgisini çekecek bir haberle sizlerleyiz.

70 milyon’dan fazla satış rakamına ulaşan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) her güncellemesiyle oyuncularını sevindirmeyi başarıyor. Yakaladığı bu başarılarını oyuncuları ile birlikte kutlamak istyen PUBG yaptığı 8.1 güncelemesiyle bir kere daha tüm oyun sevenleri kendisine hayran bırakmayı başardı.

PUBG 8. Sezon çanları çalmaya başlarken, öncesinde gelen 8.1 güncellemesi yeni sezonda çok daha büyüük sürprizlerin oyuncuları beklediğini gösteriyor.

PUBG 8 Sezon Çıkış Tarihleri Şöyle Açıklandı; Bilgisayar (PC) 22 Temmuz, Xbox One, PlayStation 4 ve Stadia’da 30 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

YouTube video
PUBG 8.1 Güncelleme Notları: Sanhok

Yeni sezon klasikleşen haritalar ve nesnelerin yenileneceği bir sezon olacak. Sanhok haritasına paraşütle indiş yaptığınız zaman ayak bastığınız topraklar, düşmanlardan saklanmak için siper ettiğiniz ağaçlar ve neredeyse her nesnenin yenilendiğini fark edeceksiniz. Harita içerisinde bulunan ve stratejik konuma sahip olan bir çok bölge’de yenilendi. Bu değişiklikler yalnızca grafik olarak değil aynı zamanda yeni nesnelerin eklenmesi ve yerlerinin değiştirilmesini’de kapsıyor.

Tüm bu değişiklikler yapılırken aynı zamanda PUBG oyuncularının oyundan aldıkları performanslar’da düşünüldü. Olabildiğince yüksek performans alabilmenizi sağlayacak düzenlemeler mevcut. PUBG 8.1 Güncelleme Notları ile tüm yıl konuşulacak diğer özelliklere aşağıdan göz atabilirsiniz.

PUBG 8.1 Güncelleme Notları ile Oyunu Yeniden Keşfedin

PUBG 8.1 Güncelleme Notları, gelen güncellemenin oyuncuları oyunu yeniden keşfetmelerini sağlayacağını ön gördürtüyor. Oyun başlı başına değişmiyor olsa’da bu oyunu efsane yapan çoğu şeyin yenilendiğini göreceksiniz. Bu tür güncellemeler her oyuncuyu sevindiriyor.

YouTube video
PUBG 8.1 Güncelleme Notları

Severek oynadığımız bir oyunda bizi tekrar heyecanlandıracak ve yeniden bazı şeyleri keşfedip, öğrenmemizi sağlayacak şeyler çok cezbedici geliyor. PUBG 8.1 Güncellemesi ile şimdiden çoğu oyuncunun beğenisini toplamayı başardı.

PUBG 8.1 Güncelleme Notları
PUBG 8.1 Güncelleme Notları

Ganimet Kamyonu

Sanhok yollarında dolaşırken karşınıza çıkacak Ganimet Kamyonu size çok büyük avantajlar sağlayabilir. Oyunun kaderini değiştirecek ve belkide sizi rakiplerin bir adım önüne taşıyabilecek bir fırsat. Ganimet Kamyonu gördüğünüz zaman rakiplerden önce yok etmek için uğraşacaksınız. Tabiki bunu yok etmeye çalışan düşmanları avlamak’ta bir strateji olabilir.

Ganimet Kamyonu
Ganimet Kamyonu
 • Maçın başında dörde kadar Ganimet Kamyonu belirecektir.
 • Her kamyon, haritanın etrafına dağılmış özel garajlardan birinde ayrı ayrı belirir.
 • Bir kamyon imha edildiğinde, garajda yeni kamyon belirecektir.
 • Tek bir maçta toplam 8 Ganimet Kamyonu olabilir.

PUBG 8.1 Güncelleme Notların’da en çok ilgi çeken yeniliklerden bir tanesi. Ganimet Kamyonu yok edildiği taktirde içerisinde kaplamalı, eklentili ve özelleştirilmiş silahlar çıkabiliyor.

 • Ganimet Kamyonu silahlar ve fırlatılabilirler ile hasar görebilir ve yok edilebilir.
 • Ancak Ganimet Kamyonu ağır zırhı nedeniyle daha az hasar alır.
 • Küçük ya da büyük yağmalanabilir sandıklar, Ganimet Kampyonu hasar gördükçe düşecektir.
 • Yok edildiğinde, Ganimet Kamyonu patlar ve içerisinde özel silahlar da olan yüksek seviyeli ganimet içeren büyük bir hazine düşürür.
 • Özel silahlar, özel kozmetiklidir, özel isme sahiptir ve eklentileri takılıdır.

Yeni Benzin Bidonu

Hollywood filmlerini aratmayacak savaşlara ve stratejilere hazırlıklı olun. PUBG 8.1 Güncellemesiyle oyuna eklenen yeni benzin bidonu araçlara yakıt doldurmaktan daha fazlasını yapıyor.

Yeni Benzin Bidonu
Yeni Benzin Bidonu

İçerisindeki benzinleri yere döküp yakabilir veya bidonu düşmanlara fırlatıp onlara beyaz ışığı yakından gösterebilirsiniz. Özellikle ev ve bina yanlarına gizlenecek olan benzin bidonunu patlatıp yakındaki düşmanları orta pişmiş düşman haline getireceğinizi şimdiden görüyorum.

Yeni Dereceli Sistemi

PUBG 8.1 Güüncellemesi ile gelecek olan yen dereceli sisteminde öğrenmeniz gereken bazı önemli ayrıntılar bulunuyor. Artık Vikendi haritasında dereceli maçlar oynayabileceksiniz. Ayrıca takım yerleşimi dereceli maçlarda kazanacağınız puana göre belli olacak.

Yeni Dereceli Sistemi
Yeni Dereceli Sistemi
 • Vikendi rastgele harita havuzuna eklendi.
 • Oyuncu dereceleri sıfırlandı.
  • 5 yerleştirme maçından sonra oyunculara ilk dereceleri verilecektir.
  • MMR hafif sıfırlandı, bu nedenle ilk Sezon 8 yerleşiminiz Sezon 7 derecenizden etkilenecektir.
 • Lider tablosu sıfırlandı.

Survivor Pass: Payback

Survivor Pass Payback, son sezonu yeni sezona bağlayan yıl başı gibi önemli hediyeleri ile küçük bir noel baba görevi görüyor. Sanhok haritasını yeniden düzenleyen PUBG ekibi oyunculara bu haritanın tüm güzelliklerini gösterirken aynı zamanda oyuncuları’da böylelikle ödüllendirmiş olacak.

Survivor Pass: Payback
Survivor Pass: Payback

Yeni sezonla birlikte yeni bir Survivor Pass geliyor! Survivor Pass: Payback, yeniden düzenlenmiş Sanhok adasını keşfederken yaklaşık 100 yeni kozmetik kazanmanızı sağlar.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG 8.1 Güncelleme Notları Şaşırtıyor