PUBG Asist Sistemi

PUBG Asist Sistemi

PUBG Asist Sistemi sayesinde normal ve dereceli maçlarda bir düşmanın ölmesindeki katkı payınızı görebileceksiniz. Sisteme ait tüm bilgileri paylaşıyoruz. PUBG Oyununda öldürme kadar asist sayılarının’da çok önemi olacak. Bir oyuncuda verdiğiniz hasar onun ölme olasılığını yükselttiyse bu oyuncudaki öldürme payından yararlanabileceksiniz. PUBG Asist Sistemi ile ilgili tüm detaylar güncel olarak eklenmeye devam edilecek.

PUBG Asist Sistemi Nedir?

PUBG Asist Sistemi, her oyuncuyu ilgilendiren ve oyunun puan sistemini değiştirecek bir yenilik. 8.3 yama notları ile paylaşılan sisteme ait detayları aşağıda paylaşıyoruz.

Şimdiye kadar, asistler sadece Dereceli Mod maçlarının özeti sırasında takip ediliyordu. Şimdi görünürlüğünü genişletiyor ve bunu Normal Maçlara da ekliyoruz; bununla beraber asistlerin ne zaman gerçekleştiğini göstermek için yeni Kullanıcı Arayüzü öğeleri ekliyoruz.

PUBG Asist Sistemi Nedir?
PUBG Asist Sistemi Nedir?

Asist Kullanıcı Arayüzü, Duo/Squad modunda, Dereceli Moda, Normal Maçlara ve Özel Maçlarda bulunan takım modlarına eklendi. Ölüm Maçı için mevcut asist sistemi değişmeden kalacaktır.

  • Asistler, bir takım arkadaşı tarafından kısa süre sonra öldürülen bir düşmana en az 25 hasar verildiği zaman elde edilir.
    • Minimum hasarı vermenizden sonra 60 saniye içinde yere düşen ve daha sonra takım arkadaşlarınızdan biri tarafından, henüz canlandırılmadan öldürülen düşmanlar için de asist kazanırsınız.
    • Asistler, bir düşmanın, takımında veya squad’ında hayatta kalan son üye olduğu için anında öldüğü durumlarda da bu koşullar karşılandığında geçerli olacaktır.

PUBG Asist Sistemi hakkındaki güncellemeler ve detayları eklemeye devam edeceğiz. Merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

26
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.