PUBG Askeri Üs Bölgesi Neresi

PUBG Askeri Üs Bölgesi Neresi

PUBG Askeri üs bölgesi neresidir ve nerede gibi tüm merak edilen soruların cevaplarının yanı sıra PUBG Mobile Askeri üs bölgesi hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Ülkemizde ve Dünyada PUBG Mobil oynayan sayısı milyonları geçiyor, oynayanların bildiği gibi oyuncuların birinci olabilme hırsı, silah mühimmatı ve zırh gibi sizi birinciliğe taşıyacak çoğu ekipmana oyunun erken safhalarında askeri üs bölgesinden temin edebiliyorsunuz.

PUBG Mobil Askeri Üs Bölgesi
PUBG Mobil Askeri Üs Bölgesi

Yüksek seviyeli silah, zırh, kask ve sağlık ekipmanlarının bol bulunduğu askeri üs bölgesinde rekabette oldukça fazla oluyor. Buraya girip güzel ekipmanlar toplayıp sağ bir şekilde haritanın farklı yerlerine doğru avcılığa çıkan oyuncular 1. olmak için diğer oyunculara nazaran daha avantajlı sayılıyorlar.

PUBG Mobil sevenlere özel olarak askeri üs bölgesi neresidir, nerede, nasıl inilir ve nasıl hayatta kalınır gibi bir çok önemli bilgiyi aktarıp rakiplerinize nazaran daha profesyonel bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlamak istiyoruz.

İlk tavsiyemizi vererek anlatıma başlayalım, bu bölgede bir suikast timi gibi gizli, sessiz ve hızlı olmanız gerekiyor.

Askeri Üs Bölgesi Nerede?

PUBG Mobil oyuncuları tutturmuş bir Askeri üs bölgesi nerede diye sahi nerede ya burası diye bende zamanında sormuştum kendime. Sosnovka Adasında bulunan Sosnovka Askeri üs bölgesi aslında yerin tam olarak adı.

Bir çok PUBG Mobile profesyonel oyuncusu oyunun erken safhalarında rakiplerine göre daha iyi bir ekipman dizilimine sahip olmak için başlangıç bölgesi olarak Sosnovka askeri üs bölgesini tercih ediyor.

Şimdi inanmayacaksınız fakat buraya nasıl inebileceğinizi matematiksel bir şekilde çözmüşler. Hemen size anlatalım.

PUBG Mobil Askeri Üs Bölgesi Nerede?
PUBG Mobil Askeri Üs Bölgesi Nerede?
  • Haritadan uçağın gideceği rota işaretine bakın. PUBG Mobilde uçağın rotasını harita üzerinden kesik beyaz çizgi halinde gösteriyor. Mevcut harita 8×8 kareye bölünmüş şekilde gözükecek. Her kare ortalama 1 kilometre alanı kapsıyor.
  • Haritadan takip ederek uçak askeri üs bölgesinin iki kare üzerinde uçarken atlayın. Düşüş hızınızı ortalama 234 km çıkartın bunu aşağı bakarak yapabilirsiniz. Düşüş hızınız 234 km geldiği zaman hemen paraşütü açın.
  • Paraşüt açıldıktan sonra inmek istediğiniz bölgeyi işaretleyin ve o tarafa doğru inişi gerçekleştirin. İniş için bir tavsiyede bulunmak gerekirse bölgedeki evlerin çatısını tercih edin. Etrafınızda onlarca farklı oyuncu olacak. İndiğiniz yerin olabildiğince rakiplerinizden uzak olmasına dikkat edin. Sizden önce rakiplerinizin indiği bir nokta veya çok inilen yerlere inerseniz işiniz oldukça zor olacak.
  • Eğer indiğiniz çatıda bir silah bulursanız oldukça şanslısınız demektir. Eğer o kadar şans bende ne gezer durumunda kalırsanız binanın veya evin içini incelemeye başlayın. Çatı dayken merdivenler ile oldukça zaman öldürmeye değmez, atlayın çatıdan gitsin.
  • Sosnovka askeri üs bölgesinde muhakkak M-16, kask ve çelik yelek bulursunuz. Bu mühimmatlar U şeklindeki 3 binanın içerisinde oluyor. Fakat çevre binalarda da çıkma ihtimali var.
  • Eğer askeri üs bölgesine inemediyseniz çevrenizden bir araç bulup oraya doğru hızlıca yola koyulun. Oyun başlayalı yarım saati geçmiş ve siz hala üs bölgesine ulaşamadıysanız boşuna gitmeyin, üzeri boş cesetler ve boş evler ile vakit kaybedeceksiniz.

PUBG Mobil Askeri üs bölgesi neresidir, nerede ve bilmeniz gereken ayrıntılar ile birlikte tavsiyelerimizi size aktardık.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. İpek dedi ki:

    Güzel açıklamışsın