PUBG Bedava İndir (Steam) PC 2021

 PUBG Bedava İndir (Steam) PC 2021
Okunuyor PUBG Bedava İndir (Steam) PC 2021

PUBG Bedava İndir ile Bilgisayar (PC) cihazlarınıza Steam üzerinden oyunu yükleyip oynayabilirsiniz. PUBG Bedava mı oldu? sorularına nihayet güzel bir yanıt verebiliyoruz artık, hemen sizde PUBG oyununu bedava indirip oynayın. 2021 yılı boyunca popüler hayatta kalma oyununu nasıl Steam aracılığıyla hiç bir ücret ödemeden bedava indirip oynayabileceğinizle ilgili bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Hayatta kalma oyunu dendiği zaman ilk akla gelen oyunun PUBG olmasına şaşmamak gerekiyor. ARMA oyununda bir mod olarak geliştirilen ve ardından başlı başına bir oyun olarak Steam üzerinden oyunculara sunuldu. PUBG henüz çıkmadan binlerce oyuncu tarafından tanınmış ve destek almış olarak piyasaya çıktı. Ardından kısa sürede dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaşarak rekorları alt üst etmeyi başardı. Şimdilerde ise Steam üzerinden sunulan oyunu bedava olarak indirebileceğimizin haberleri yayılmaya başladı. Bunun üzerine oyuncular PUBG Bedava İndir şeklinde araştırmalar yaptıkları için sizlere bu konuda bir rehber hazırlamak istedik. 2021 yılı boyunca bu ünlü hayatta kalma oyununu bedava bir şekilde Steam ile indirip PC cihazlarınızda oynamak istiyorsanız bu içerik size sürekli yeni seçenekler sunacaktır. Şuanda haftalık ücretsiz olsa dahi daha sonraki kampanyalar ve etkinliklerle bedava olabilecek oyunu buradan takip edip indirebileceksiniz.

PUBG Bedava İndir (Steam)

PUBG oyununu Steam aracılığıyla Bilgisayar (PC) platformunda bedava indir seçenekleriyle yükleyerek oynama fırsatınız devam etmektedir. Aşağıda verdiğimiz bağlantıları kullanarak sizde hemen oyunu bedava bir şekilde indirin ve oynamaya başlayın. Bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz en popüler ve aksiyon dolu hayatta kalma oyunun ücretsiz olması milyonlarca oyuncunun dikkatini çekti. Ülkemizde dolar kurunun yükselmesi ile oyunu satın almak isteyenler oldukça yüksek paralar ödemek durumunda kalıyorlardı. Fakat bu ani gelişme neticesinde şuanda PUBG Bedava İndir seçeneklerinin aktif olması oldukça güzel bir durum. Ülkemizde her ne kadar oyun severler çok fazla olsa da hem oyunların güncel fiyatları hem de onları çalıştıracak Bilgisayarlar oldukça pahalandı. Bu durumda elimizden geldiğince ucuza veya bedava işlerimizi halletmeye çalışıyoruz.

PUBG Bedava İndir (Steam)
PUBG Bedava İndir (Steam)

Bu içeriğimizi bir rehber olarak düşünebilirsiniz. 2021 yılı sonuna kadar PUBG oyununun ne zamanlar bedava olacağını ve nasıl bedava olarak indirebileceğinizi öğreneceksiniz. Bu sayede herhangi bir para ödemeden tamamen ücretsiz bir şekilde PC cihazlarınıza Steam veya farklı platformlardan PUBG oyununu indirebileceksiniz. Oyunu indirmeden önce bilgisayarınızla sistem gereksinimleri karşılaştırması da yapmanızı öneriyoruz. Eğer cihazınız oyunu çalıştırabilecek düzeyde değilse boşuna indirmekle vakit harcamayın ve diğer ücretsiz oyunları deneyin. Bu durum her ne kadar üzücü olsa da maalesef göz ardı edemeyeceğimiz bir gerçek.

Bedava PUBG Nedir?

PUBG Bedava olması bu oyunun bir benzeri veya sahtesi olarak görülmemelidir. Tamamen gerçek oyuna düzenlenen kampanyalar ve etkinliklerle tüm oyunculara geçici süreliğine bedava olarak sunulur. Bunun amacı aktif oyuncu sayısının düşmesi ve oyunun eskisi kadar çok satmamasından kaynaklanıyor. Steam üzerinden PUBG oyununu bedava yaparak yeniden milyonlarca insanın oynamasına imkan tanımak yüz binlerce oyuncunun oyunu tekrar satın almasını sağlar. Bu durum hem oyunun hem de oyuncuların işine gelen bir durumdur. Eğer satın alabilecek bir bütçeniz bulunmuyorsa geçici de olsa UBG Bedava İndir seçeneklerini kullanabilirsiniz.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Bedava PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG sistem gereksinimleri için bedava olan sürümünün ayrı bir gereksinime sahip olup olmadığı merak ediliyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Steam ile gerçek PUBG oyunu bedava olmuştur ve bu durum geçicidir. Bundan dolayı sistem gereksinimleri kontrolü yaparken gerçek oyunun gereksinimlerine bakmanız gerekecek.

 • MİNİMUM:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
 • ÖNERİLEN:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın