PUBG Bedava UC Kodu Üretme Merkezi

 PUBG Bedava UC Kodu Üretme Merkezi
Okunuyor PUBG Bedava UC Kodu Üretme Merkezi

PUBG Mobile Bedava UC Kodu Üretme Merkezi adında açılan bir çok sistemi sizler için inceledik, konu hakkında daha detaylı bilgileri yazımızda bulacaksınız.

PUBG Mobile tüm dünyada yakaladığı başarıları ile milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan en büyük mobil oyunlardan bir tanesi. Hem kendi kulvarında hemde genel oyunlar arasında çok iyi bir konuma sahip. Son zamanlarda çoğalmaya başlayan bedava uc üretim merkezi adındaki siteler ve uygulamaların kod dağıttığı haberleri çok hızlı yayılmaya başladı.

PUBG Bedava UC Kodu Üretim Merkezi adını verdikleri sistem ile oyuncuların kişisel bilgilerini ele geçirmek ve sonrasında hesaplarına el koymak adına yaptıkları bu girişimi ifşa ediyoruz. Bu tür bilgilerinizi isteyen hiç bir siteye güvenmeyin.

PUBG Mobile veya Lite versiyonlarına özel yapılan UC çekilişlerinde hesap bilgilerinizi ve şifrenizi isteyenlere kesinlikle güvenmeyin. Çünkü bu taktik ile binlerce oyuncunun hesabı ele geçirildi.

PUBG Mobile Bedava UC Üretim Merkezi adında yerli veya yabancı bir sistem geliştirilmesi mümkün değil. Çünkü oyun içerisindeki bu para birimine erişmemiz mümkün olmadığı için bu kodu şansa üretebilecek bir sistem geliştirilmesi’de sadece hayal olarak kalıyor.

PUBG Mobile UC Üretim Merkezi

PUBG Mobile UC Üretim Merkezi
PUBG Mobile UC Üretim Merkezi

PUBG Mobile UC Üretim Merkezi adındaki hiç bir siteye veya uygulamaya güvenmeyin. Çünkü şansa ürettikleri seri sayı ve harf kombinasyonları ile oyun içerisinde uc kazanabileceğinizi düşünmenizi istiyorlar.

PUBG Mobile, UC Sattığı zaman sistem otomatik olarak daha önce var olmayan yeni bir kod üreterek bunu oyuncuya tanımlıyor. Yani daha önce var olan bir kodu oyuncuya sunmuyor. Bu yüzden bedava uc üretim merkezi adını verdikleri sistemler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.

Bedava UC Kodu Üretim Merkezi

PUBG Bedava UC Kodu Üretim Merkezi içerisine yerleştirilen virüsler veya oyuncuların doldurmalarını istedikleri form aracılığıyla kişisel bilgileri çalabilecek düzenlemeler tespit edildi. Yurt dışında popülerleşen bu taktiğin ülkemize uyarlamaya çalışanlara fırsat verilmemesi gerekiyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın