PUBG (Bedava) UC Yükleme Programı

 PUBG (Bedava) UC Yükleme Programı
Okunuyor PUBG (Bedava) UC Yükleme Programı

PUBG Bedava UC Yükleme Programı adı altında piyasaya yayılan bu akımın gerçek olup olmadığını kontrol ettik. Sizlere nasıl yapabileceğinizi’de anlatacağız.

Yabancı PUBG Mobile forum sitelerinde yaygınlaşan Bedava UC Yükleme Programı adını taşıyan dosyayı bir kaç gün içerisinde yüz binlerce kullanıcı indirdi. Her ne kadar programın amacı kullanıcılara oyun içi UC para birimini yüklemek gibi görünse’de arka planda dolaşan zararlı yazılımlar ile bir çok kişisel bilgi çalınma tehlikesinde olduğu fark edildi.

Ne demişler birisi 1 yılda oyun yapmış bir Çinli 1 dakikada hilesini bulmuş. Tesadüf o dur’ki bu programı kodlayan Asya bölgesinden birileri. Oyunda hoşunuza giden kostümleri satın almak için bunu deneyebilirsiniz tabi’ki fakat daha detaylı bilgiye ihtiyacınız var.

Bedava UC Yükleme Programı

Bedava UC Yükleme Programı
Bedava UC Yükleme Programı

PUBG Mobile oyuncularının genellikle kullandığı Lite oynayanların pek sallamadığı Bedava UC Yükleme Programı adı altında piyasaya sürülen bu yazılımı sizler için inceledik. Öncelikle bu programın rast gele sayı ve harf dizilimi ürettiğini bilmeniz gerekiyor yani size vereceği kodun tamamen şans olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Klavyeden şansa bastığınız tuşlar ile oluşturduğunuz bir kombin’den farkı yoktur. Tabi bazı PUBG manyakları bu işe kafayı takarak Bedava UC Yükleme Programı ile yüksek tutarları hesaplarına yüklediklerini iddia ediyorlar. Deneyip görmek lazım.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın