PUBG Benzeri Oyunlar (Battle Royale) Önerisi

 PUBG Benzeri Oyunlar (Battle Royale) Önerisi
Okunuyor PUBG Benzeri Oyunlar (Battle Royale) Önerisi

PUBG Benzeri Oyunlar Listemizde Battle Royale (Hayatta Kalma) türündeki PC, Bilgisayar ve Mobil oyunların karışık listesini oluşturduk. PUBG Benzeri oyunlar tüm detayları oyunlar hakkında kısa açıklayıcı yazılarımız ile sizlere tanıtılacak.

Ülkemizde ve dünyada bu tarz hayatta kalma oyunlarına ilgi çok büyük. İnsanları saatlerce başından ayırmayacak sıkılmadan oynayabileceğimiz aksiyonu barındırmaları yeni oyunlar keşfetmek için ilham veriyor. PUBG Benzeri oyunlar Battle Royale türünün en usta yapımları listemizde.

1 – Fortnite

Mantığı oldukça fazla PUBG oyununa benzese’de grafikleri ve oynanışı ile oldukça farklı bir yapım. Oyun içerisinde ağaç veya baraka gibi yapıları keserek inşalar yapabiliyoruz. Kutulardan veya ölen oyunculardan düşen silahlar gibi malzemeler ile ekipmanlarımızı oluşturuyoruz. İnşayı savaş stratejisi olarak kullanabileceğiniz popüler bir oyun.

2 – Apex Legends

Apex Legends yaptığı inanılmaz çıkış ile bir anda battle royale oyunlar arasında en popülerden bir tanesi oldu. Oyunda karakterleri sınıflara ayırarak çok farklı bir bakış açısı getirdi. Her karakterin kendine has özellikleri bulunuyor. Hayatta kalmaya çalışırken, savaşı hissedeceksiniz.

3 – H1Z1

Uzun saatler alacak veya günler sürecek gerçeklikte hayatta kalma oyunu. 2015 Yılında en popüler battle royale oyunları arasında yer alıyor.

4 – Ring of Elysium

Ring of Elysium kendine has oyun teması ile PUBG Benzeri oyunlar listemizde önemli bir yere sahip. Oyunda yalnızca düşmanlarımızı öldürerek hayatta kalma mücadelesi vermiyoruz. Soğuk kışa dayanmak ve son yaşayan olmak için mücadele veriyoruz. Oyunun sonlarına yaklaştığınız zaman haritaya inen bir helikoptere sağ salim bine bilirseniz yine oyunu kazanmış sayılıyorsunuz.

5 – Islands of Nyne

PUBG Benzeri oyunlar listemiz Islands of nyne ile devam ediyor. Oyun diğer battle royale oyunlarına göre daha hızlı ilerliyor. Çember daha hızlı kapanıp hasarları daha yüksek olarak veriyor. Oyunun temasında gelişmiş uzay teknolojisi kullanılmış.

PUBG Benzeri Oyunlar (Battle Royale) Listemiz her hafta yeni oyunlar ile devam edecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın